Honor Magic Flip, kapaklı katlanabilir telefonlarda en büyük pil ve ekranla geliyor

Honor'un yeni kapaklı katlanabilir telefonu Magic Flip, en büyük batarya ve kapak ekranıyla kullanıcılarla buluşacak. Bu yenilikçi tasarım, büyük ilgi görüyor.

Honor Magic Flip, kapaklı katlanabilir telefonlarda en büyük pil ve ekranla geliyor

Honor'ın ilk kapaklı katlanabilir telefonu üzerinde çalıştığına dair uzun süredir söylentiler var ve bu telefonun Magic Flip veya Magic V Flip olarak adlandırılabileceği düşünülüyor.

Telefonun teknik özellikleri veya görünümü hakkında fazla bilgiye sahip değiliz, ancak Digital Chat Station adlı bir kaynaktan gelen yeni bir sızıntı, Honor Magic Flip'in kapaklı telefonlar arasında en büyük bataryaya sahip olacağını öne sürüyor. Ayrıca, telefonun kategorisindeki en büyük kapak ekranlarından birine sahip olacağı da belirtiliyor. Kaynak, telefonun kapak ekranı kasasının bir görüntüsünü de paylaştı.

Bu görüntü, telefon hakkında çok fazla bilgi vermese de kamera modülünün dairesel bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor. Ayrıca, kaynağa göre, telefonun dış panelinin tamamı minimum çerçevelerle ekran olacak.

Honor Magic Flip, kapaklı katlanabilir telefonlarda en büyük pil ve ekranla geliyor - Resim : 1

Honor Magic Flip, kapaklı katlanabilir telefonlarda en büyük pil ve ekranla geliyor

Honor'ın katlanabilir telefonunun bir maket tasarımı Weibo'da ortaya çıktı, ancak bu tasarımın henüz onaylanmadığı ve değişebileceği belirtiliyor. Honor Magic Flip'in, Honor'ın ilk katlanabilir telefonu Magic V'nin izinden giderek en ince kapaklı telefonlardan biri olması bekleniyor. İnce yapısına rağmen, 4.500 mAh.'lik bir bataryaya sahip olacak ve bu, 3.700 mAh. bataryaya sahip olan Galaxy Z Flip 5 gibi rakiplerine göre oldukça büyük bir kapasite sunuyor.

Honor'ın bu ay Honor 200 serisini tanıtması bekleniyor ve şirketin aynı etkinlikte Magic V Flip'in ilk tanıtımını yapabileceği düşünülüyor. Cihazın Haziran ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Lansmana yaklaştıkça daha fazla detayın ortaya çıkması bekleniyor ve Honor Magic V Flip, kesinlikle takip edilmesi gereken bir katlanabilir telefon olarak öne çıkıyor.