Honor Magic V Flip: Yeni katlanabilir telefonun detayları

Honor, Magic V Flip ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Bu yeni modelin özellikleri ve performansı neler?

Honor Magic V Flip: Yeni katlanabilir telefonun detayları

Honor'un ilk kapaklı katlanabilir ekranlı telefonu Magic V Flip, 13 Haziran'da Çin'de tanıtılacak. Cihazın yapılandırma ve renk seçenekleri resmen onaylanmış olmasına rağmen, hangi yonga seti tarafından destekleneceği hakkında kesin bilgi yoktu. Ancak şimdi Magic V Flip, Geekbench benchmark platformunda ortaya çıktı ve yonga seti ile ilgili bazı detayları açığa çıkardı.

Magic V Flip'in model numarasının LRA-AN00 olduğu söyleniyor. Bu cihaz, bu ayın başlarında 3C sertifikasyonunda görüldü ve 66W hızlı şarj desteği ile gelebileceği belirtildi.

Geekbench'te ortaya çıkan Magic V Flip, SM8475 Qualcomm yonga seti ile listelendi. Bu yonga seti numarası ve CPU yapılandırması, Magic V Flip'in Snapdragon 8+ Gen 1 yonga seti ile güçlendirildiğini gösteriyor.

Geekbench listesi ayrıca Magic V Flip'in 12 GB RAM'e sahip olduğunu ve Android işletim sistemi ile çalıştığını ortaya koyuyor. Şirket daha önce cihazın 256 GB, 512 GB ve 1 TB depolama seçenekleri ile 12 GB RAM'e sahip olacağını doğrulamıştı. Magic V Flip, tek çekirdek testinde 1732 puan, çok çekirdek testinde ise 4431 puan aldı.

Magic V Flip'in 4,800mAh bataryası ile 66W hızlı şarj desteği ile gelmesi bekleniyor. Cihazın büyük dış ekranının yaklaşık 4 inç olduğu ve iç katlanabilir ekranının 1.5K çözünürlüğü destekleyebileceği spekülasyonlar arasında. Fotoğrafçılık için, cihazın OIS destekli 50 megapiksel ana kamera ile çift kamera kurulumuna sahip olduğu belirtiliyor. Magic V Flip, Iris Siyahı, Şampanya Pembesi ve Kamelya Beyazı olmak üzere üç renk seçeneğiyle sunulacak.