Honor MagicWatch 2 yeni kayış ve özellikler kazandı

Honor MagicWatch 2 akıllı saat bazı yeni özellikler ve yeni kayış seçeneklerine kavuştu.

Honor MagicWatch 2 yeni kayış ve özellikler kazandı

İnternet üzerinden yaptığı bir tanıtım etkinliği ile yeni ürünlerini tanıtan Honor, halen satışta olan MagicWatch 2 akıllı saatine bir dizi yeni özellik ve kayıt seçeneği getirdi. Marka yaptığı duyuruyla birlikte Honor MagicWatch 2 için özel olarak üretilen EasyFit serisi saat kayışlarını duyurdu. Yeni kayışlar 42 ve 46mm’lik akıllı saate uyumlu olarak sunuluyor.

Honor MagicWatch 2 yeni kayış ve özellikler kazandı

Sekiz yeni renkte görünüm ve çevre dostu, hipoalerjenik floröelastomer ve yüksek kaliteli İtalyan derisi gibi farklı malzeme seçenekleriyle yenilenen akıl saatinizi çeşitli aktiviteler veya farklı giysilere göre kişiselleştirebilirsiniz. Floröelastomer malzemede Günışığı Sarısı, Zeytin Yeşili, Mercan Mavisi, Gökyüzü Mavisi, Lila ve Kamelya Pembesi olmak üzere altı farklı renk seçeneği sunulurken, deri kayış için de Harikalar Dünyası Yeşili ve Büyücü Moru seçenekleri mevcut. EasyFit serisi kayışlar nisan ayından itibaren tüm dünyada satışa sunulacak.

Honor MagicWatch 2 yeni kayış ve özellikler kazandı - Resim : 1

Honor MagicWatch 2 kadınların özel günlerini de takip edecek

Ayrıca akıllı saate yeni eklenen Kadınlar İçin Periyot Takibi özelliği ise kadınların regl dönemlerini rahatça takip etmelerini, semptomları kaydetmelerini ve bir sonraki periyot başlangıcını daha hazır olabilmeleri için gerekli bilgiler sunuyor. Periyot takip takvimi de kullanıcıların tüm verileri bir arada görebilmesini sağlıyor. Dahası kullanıcılar isteğe bağlı şekilde tahmini döngü tarihlerinden önce bildirim de alabiliyorlar. Gelişmiş SpO2 takibi ile spor meraklıları, antrenman sırasında kandaki oksijen doygunluk seviyesini görüntüleyebiliyorlar. Honor MagicWatch 2, önümüzdeki mart ayının sonunda sunulacak güncelleme ile SpO2 takibi yapabiliyor olacak.

Daha önce inceleme merkezimize gelen Honor Magic Watch 2'nin özelliklerine göz attığımız videoyu aşağıda izleyebilirsiniz: