Mobil

Honor V40 üzerinde hız kesmeden çalışmaya devam ediyor!

ABD tarafından gelen ticaret yasaklarına aldırış etmeyen Honor, yeni amiral gemisi üzerinde çalışmasına devam ediyor.

Honor V40 üzerinde hız kesmeden çalışmaya devam ediyor!

Huawei, şirket ve tedarikçilerine uygulanan bir dizi yasağın ardından, üretimlerine devam etmeye çalışıyor. Ancak şirketin buna bir çözüm bulmaması halinde ileride çok büyük sıkıntılar yaşaması kaçınılmaz gibi duruyor.

Honor V40 üzerinde hız kesmeden çalışmaya devam ediyor!

Dünyanın en büyük bağımsız yarı iletken üreticisi olan TSMC'nin, Amerika Birleşik Devletleri tarafından gelen talimat üzerine, Mate 40 serisinin de üretimini etkileyebilecek olan 5nm Kirin yonga seti üretimini sınırlandırdığı biliniyor. Ancak Honor bu sınırlandırma karşısında geri adım atmadan, bir sonraki amiral gemisi olan V40 üzerinde çalışmalarına devam ediyor.

Henüz Honor V40 hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz. Yapılan bu sınırlandırmanın ardından HiSilicon veya Huawei yan kuruluşu tarafından geliştirilen ve üretilen yonga seti Mediatek yada Qualcomm yongalarını kullanmak zorunda kalabilir. Telefon tamamen yeni bir cihaz mı olacak yoksa Huawei'nin modelleriyle benzerlik gösterecek mi emin değiliz.

Honor V40 üzerinde hız kesmeden çalışmaya devam ediyor! - Resim : 1

Genel olarak, Honor'un V serisi telefonları, işlemci olarak en son özelliklere ve etkileyici kameralara sahip olan modeller oluyor. Akıllı telefon sektörünün büyümesiyle birlikte bir çok fiyat aralığında ve çeşitli modellerde telefon bulmak mümkün olabiliyor. Bu durum göz önüne alındığında fiyat ve teknik özellik yelpazesi oluşturmak adına Honor V40, Honor V40 Pro ve Honor V40 Pro + cihazlarını görmemiz muhtemel.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.