Honor’ın yeni telefonu ilginç kamera modülüyle geliyor

Honor, yeni telefonunda ilginç bir kamera modülü kullanıyor. Bu modelin sunduğu yenilikler merak konusu oldu.

Honor’ın yeni telefonu ilginç kamera modülüyle geliyor

Honor, yeni katlanabilir telefonu Honor Magic V312 Temmuz'da Çin'de tanıtacağını duyurdu. Bu model, geçen yılın en ince katlanabilir telefonu olarak öne çıkan Magic V2'nin halefi olacak. Bugün, marka Magic V3'ün tasarımını ilk kez gözler önüne seren bir görüntü paylaştı.

Honor Magic V3'ün arka paneli, deri kaplama ile hem şık bir görünüm sunuyor hem de daha iyi bir tutuş sağlıyor. Büyük, yuvarlak kamera modülü, sekizgen altın renkli metalik bir çerçeveyle çevrelenmiş durumda. Modül, dikey olarak yerleştirilmiş bir LED flaş ve üç kamera sensörü içeriyor; bunlardan biri periskop telefoto sensörü.

Telefonun kenarları ince ve muhtemelen metalden yapılmış, bu da genel dayanıklılığı ve yüksek kaliteli estetiği artırıyor. Magic V2'de olduğu gibi, yan tarafa yerleştirilmiş bir parmak izi tarayıcısı bulunuyor. Şirket, telefonun selefinden daha ince olacağını da belirtti. Genel olarak, Magic V3'ün premium bir görünüme sahip olduğunu söylemek mümkün.

Raporlara göre, Magic V3'ün kamera modülü 50 megapiksel ana kameraya sahip olacak ve periskop telefoto kamerası 3.5x optik zoom desteği sunacak. Cihazın

Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti ile geleceği belirtiliyor. Ayrıca, 66W hızlı şarj desteği ve uydu bağlantısı gibi özelliklere sahip olması bekleniyor. Magic V3'ün geri kalan özellikleri ise henüz açıklanmadı.

Honor, Magic V3 ile birlikte Honor Magic Vs3'ü de tanıtacak. Vs3'ün Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile donatılmış daha uygun fiyatlı bir seçenek olması bekleniyor. Yeni katlanabilir telefonların yanı sıra, Honor MagicPad 2 tablet ve 12.3 inç ekrana sahip Honor MagicBook Art 14 dizüstü bilgisayarı da tanıtılacak.