Mobil

HTC, Android 4.4.2 güncellemesine başlıyor!

Güncelleme dağıtımı ilk olarak One modeli için başlayacak.

HTC, Android 4.4.2 güncellemesine başlıyor!

Bir yandan yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon için hazırlık yapan HTC, diğer taraftan ise 2013 yılında tüketicilerle buluşturduğu bazı modeller için Android 4.4 güncellemesini hazırlıyor. İlk olarak One modeli için ocak ayında başlayacak güncelleme, aynı dönem içerisinde One Max ve One mini modellerini de kapsayacak. Söz konusu modeller için güncelleme şubat ayına da sarkacak.

1388699322_htc-one.jpg

HTC telefonlar için yazılım geliştiren ve yine HTC yazılım ekibinde aktif olarak çalışan geliştiricilerden LlabTooFeR, Twitter hesabı üzerinden güncellemeye ilişkin bazı detaylar aktardı. Popüler geliştiriciye göre One, One Max, One mini ve çift SIM kartlı One için Android 4.4.2 güncellemesi bu ay başlıyor. Güncelleme kapsamında sunulacak yeniklerin önümüzdeki günlerde gerçekleşecek sızıntılarda ortaya çıkması bekleniyor.

Yukarıda saydığımız dört telefonun yanı sıra Desire 601, Butterfly, Butterfly S ve DroidDNA modelleri de Android 4.4.2 güncellemesine kavuşacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.