Mobil

HTC Butterfly ve Droid DNA için Android 4.4 güncelleme tarihi

HTC, Android 4.4 güncellemesine iki model daha dahil etti.


2012 yılına damga vuran modellerin başında gelen ve dünya genelinde yaygın şekilde satışa sunulan Full HD ekran çözünürlüklü ilk telefon olma özelliği gösteren HTC Butterfly ile aynı modelin Amerika versiyonu Droid DNA için Adroid 4.4 KitKat güncellemesine ilişkin ilk açıklamalar yapıldı. Android üreticileri halihazıda Android 4.4 güncellemesine ilişkin planlarını ortaya koyarken, bu üreticilerin başında ise HTC geliyor.

1385057565_htcbutterfly.jpg

One modeline sunulacak Android 4.4 KitKat güncellemesi için ocak ayını işaret eden Tayvanlı akıllı telefon üreticisi Droid DNA içinse güncellemenin 2014’ün ilk çeyreğinde dağıtıma başlanacağının bilgisini aktardı. Söz konusu bilgi bizzat HTC Amerika Başkanı tarafından yayınlandı.

Droid DNA modelinin ilk çeyrekte Android 4.4 güncellemesine kavuşacak olması Butterfly modeli için de yine aynı dönemde güncelleme dağıtımının başlayacağı anlamı taşıyor. İlerleyen günlerde güncellemeye ilişkin daha detaylı açıklamaların yapılması bekleniyor. 

HTC ayrıca One Max, One mini ve Butterfly S modellerine de Android 4.4 güncellemesini sunacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.