Mobil

HTC Deluxe DLX Türkiye'ye gelmeyecek!

Yeni gelen haberlere göre HTC bu cihazı Avrupa'da piyasaya sürmeyecek.

HTC Deluxe DLX Türkiye'ye gelmeyecek!

HTC' firması ülkelere özel olarak ürettiği akıllı telefonunu Avrupa çapında piyasaya sürmeyecek mi? Şirket, Japonya için Butterfly J, Amerika için Droid DNA, uluslararası pazar için Deluxe (Deluxe DLX) olarak tanıttığı akıllı telefonun Avrupa'da satışa sunulmayacağı söyleniyor.

1353931407_htc-deluxe-dlx.jpg

Bir kullanıcı, uluslararası piyasaya sürülecek olan HTC Deluxe DLX olarak adlandırılan akıllı telefonu satın almak istedi. Cihaza ait resimleri Twitter'dan yayınlamasıyla bilinen Evleaks isimli kullanıcı, HTC'nin Almanya Facebook sayfasına bir mesaj gönderdi. Bu ayın başında Twitter üzerinden paylaştığı fotoğrafı göndererek cihazın ne zaman satışa sunulacağını sordu. HTC ise Facebook sayfası üzerinden verdiği cevapta bu cihazın Avrupa'da satışa sunulmayacağını söyledi.

1353655217_htcdeluxedlxgsmarena2132131232.jpg

Bu telefonu satın almak isteyen kullanıcılar için bu cihazın Avrupa'da satışa sunulmayacak olması gerçekten kötü bir haber ancak kesin emin olmak için Facebook sayfasının haricindeki açıklamaları beklemek gerekiyor.

Yorumlar
tekno
melik duygularımizin tercumanisin :))
Cevapla
s@mi
melik içimden geçenleri ozetledin . aynen öyle
Cevapla
Misafir
helal melik...
Cevapla
htc hastasıyım
helâl olsn sana melik çok güzel özetledin
Cevapla
melik
htc kullanan bilir apple daki karizmayi ve samsungdaki ve hatta daha fazla islevi bir arada verir ve bir kere kullanan vazgecemez cunki hem goruntu ve hemde icerik olarak 10 numara bir marka..
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.