Mobil

HTC Desire X için Jelly Bean güncellemesi başladı

Orta seviyede yer alan telefon için yayınlanan güncelleme Sensation ve Evo 3D kullanıcılarını umutlandırabilir.

HTC Desire X için Jelly Bean güncellemesi başladı

HTC’nin 1GHz frekans hızında çift çekirdekli işlemciden güç alan telefonu Desire X için Android 4.1.1 Jelly Bean güncellemesi başladı. Güncelleme kapsamında Project Butter kapsamında akıcı bir sisteme kavuşan telefon aynı zamanda Sense 4+ arabirimine kavuştu. Güç tasarruf modu, Google Now ve bir dizi iyileştirmelerle performans artışı sağlanan telefon için sizde Ayarlar-Telefon Hakkında- Sistem Güncellemeleri sekmesinden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. Zira güncellemenin ülkemiz kullanıcılarına da ulaştığı rapor ediliyor.
1364414406_htcjellybean.jpg

HTC Desire X, 1GHz frekans hızında çalışan çift çekirdekli Qulacomm işlemci, Adreno 203 grafik birimi ve 768MB RAM’den güç alıyor. Android işletim sisteminde RAM miktarının etkin rol oynadığı ön görüldüğünde 1GB RAM'e sahip Evo 3D ve 768MB RAM'e sahip Sensation için söz konusu güncelleme umut ışığı olabilir.

Yorumlar
Beats olayı sikinti açabilir bir an önce yeni güncelleme atmaları gerekiyor
Cevapla
misafir
kulaklık sesi berbat oldu başıma ağrı girdi be önceki versiyonda mükemmeldi acilen düzeltilmesi gerek beatsaudıo ayarlarını yapmamışlar herhalde duy sesimizi htc..
Cevapla
Misafir
s2 ye geldi de ace 2 kaldı diyen arkadaş, iyi misin sen?
Cevapla
o arkadaş one x e 4.2 den bahsediyor sanırım.yoksa one x 4.1 i alali yıl olacak :)) ama one x ede artık 4.2 ve sense 5 gelse iyi olacak.
Cevapla
dhonny
benimde ilk telefonum HTC idi güncelleme de sorun yasadigim için LG nexus 4 aldim madem guncellemeye bu kadar önem veriyorsunuz bir nexus cihaz alin su gibi aksin telefon.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.