Mobil

HTC G2'de Sense 5.0 kullanılacak

HTC'nin orta seviye cihazı G2'de Sense 5.0 kullanılacağı bir görsel ile beraber ortaya çıktı.

HTC G2'de Sense 5.0 kullanılacak

HTC'nin geri sayıma başladığı etkinlikte tanıtması kuvvetle muhtemel olan M7 veya One modelinin yanı sıra M4 ve G2 adlı orta seviye iki yeni model daha tanıtması bekleniyor. Genelde şirketin M7 modeline ait görüntüler sızdırılıyordu. Şimdi ise G2 kod adlı modele ait olduğu iddia edilen bir görsel bugün internete sızdırıldı.

Yayınlanan görselde şirketin Sense 5.0 arayüzünü diğer iki modelde de kullanacağı görülüyor. Ayrıca G2 modelinin Sense 5.0 arayüzündeki ana ekranı bu resimle ortaya çıktı. HTC'nin Sense 5.0 arayüzü daha sade bir görünüme sahip ve  320 x 480 piksel çözünürlüğe de ölçeklenebildiği söyleniyor.

1360823012_htcone.jpg

HTC'nin G2 modelinde, 1GHz saat hızında çalışan tek çekirdekli işlemci ve 3.5 inçlik 320 x 480 piksel çözünürlükte ekran gibi özelliklere yer verdiği tahmin ediliyor

Yorumlar
Misafir
bilip bilmeden yorum yapıyorlar yaa... nerde gördün kardeşim sense 5 i.. ayrıca en iyi arayüz programıdır htc sense.....
Cevapla
Misafir
sense 5i nerede gördün :) piyasada yok.
Cevapla
s3
Neden kötü? Neye göre kötü? sorun ne? Söyleyinde bizde bilelim. bu telefonu almayı düşünüyorum.
Cevapla
Misafir
sense 5 kadar kötü bi arayuz görmedim
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.