Mobil

HTC, hangi telefonlarına Android 4.4 KitKat güncellemesi verecek?

İşte HTC'nin Android 4.4 KitKat güncellemesi!


HTC cihazlar için özel ROM geliştiricisi LlabTooFeR, şirketin gelişmekte olan resmi güncelleştirmeleri hakkında bilgi verdi ve güncellemenin geleceği bazı akıllı telefonların listesini yayınladı.

HTC firmasına oldukça yakın olarak bilinen geliştirici LlabTooFeR, Twitter’dan attığı mesajda Tayvanlı şirketin Android 4.4 KitKat güncellemesini hangi cihazlara yapacağını söyledi. Yayınlanan listeye göre aşağıdaki cihazlar Android 4.4 KitKat güncellemesini alacak.

LlabTooFeR @LlabTooFeR
Segui

Tentative list of devices that can expect 4.4 update in future: One

One DualSim

One Max

One Mini

Desire 601

Butterfly S

Butterfly/Droid DNA

Geliştirici, bu listenin kesin olmadığını, liste de olmayan diğer cihazlara da güncellemenin yapılabileceğini, HTC’nin bu cihazlar için güncellemeyi zamana yayabileceğini ancak yüzde yüz Android 4.4 KitKat güncellemesinin yapılacağını söyledi.

Bu yüzden listede olmasa bile geçen yıl piyasaya sürülen ve yeterli donanıma sahip olan HTC One X+ modeline de Android 4.4 KitKat güncellemesi yapılabilir.

LlabTooFeR @LlabTooFeR
Segui

This list is not final, other devices might get update as well. I posted only 100% confirmed updates.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.