Mobil

HTC HD2'ye Android 4.4 yüklendi

Mobil dünyasının efsanelerinden biri olarak gösterilen telefona birçok işletim sistemi yüklenmiş durumda.


Mobil dünyasında efsane telefonlar listesi yapılırsa HTC HD2 kesinlikle bu listenin ilk sıralarında yer alacaktır. 2009 yılında Windows Mobile 6.5 işletim sistemiyle tanıtımı gerçekleşen telefonda halihazırda kullanımda olan birçok işletim sistemi çalıştırıldı.

Yıllardır Android işletim sistemiyle çalıştırılan telefon geliştiricilerin elinde bir kez daha hayat buldu ve telefonda Android 4.4 KitKat yüklendi. Android dünyasının önde gelen yazılım geliştirme ekiplerinden SlimKat ROM’un çalıştırıldığı telefonda Wi-Fi ve veri bağlantısıyla ilgili bazı sorunlar yaşanıyor olsa da, geliştirici ekip kısa süre içerisinde bu sorunları da çözüme kavuşturacaktır.

1386006801_htchd2frontbackrightf.jpg

HTC HD’nin donanım özelliklerini hatırlatacak olursak; 1GHz tek çekirdekli Qualcomm Scorpion işlemc, 512MB RAM, 512MB dahili depolama ve 64GB’ye kadar microSD kart desteği. Alt bölümde Android 4.4’ün çalıştırıldığı HTC HD2’ye göz atabilirsiniz.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.