Mobil

HTC M8'e (One 2) ait yeni kılıflar satışa sunuldu!

Kılıflardan anlaşıldığı üzere M8'de parmak izi tarayıcısı ve çift LED flaşa yer verilecek.

HTC M8'e (One 2) ait yeni kılıflar satışa sunuldu!

Önümüzdeki ay tanıtılması beklenen HTC M8'e dair yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Bir süre önce Çin'de alibaba.com'da telefon için satışa sunulan kılıflar M8'de parmak izi tarayıcısını ve çift LED flaş kullanılacağını doğrulamıştı. Yine aynı sitede bu defa farklı bir yapı sunan yeni kılıflar satışa sunuldu. Çin kaynaklı sitelerde telefonun resmi tanıtımı öncesi telefona özgü kılıf ya da aksesuarların satışa sunulması alışılagelmiş bir durum. Yeni kılıflarda daha önce satışa sunulanlarda olduğu gibi üst bölümde parmak izi tarayıcısı ve çift LED flaşlı Ultrapiksel kamerayı doğruluyor.

1390139133_htc-m8-heavy-duty-case-1.jpg

2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800, 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super LCD ekran, 2GB RAM, sanal butonlar, 2.900mAh kapasiteli pil, Android 4.4, Sense 6, 16GB dahili depolama ve microSD kart desteği HTC M8'de yer alması beklenen teknik özellikler şeklinde sıralanıyor. 

1390139141_htc-m8-heavy-duty-case-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.