Mobil

HTC modelleri için Android 4.0 ne zaman geliyor? (Liste&Tarih)

Siz de HTC markalı akıllı telefonunuz için ICS güncellemesini bekliyorsanız haberimizi inceleyin!

HTC modelleri için Android 4.0 ne zaman geliyor? (Liste&Tarih)

Akıllı telefon dünyasının devlerinden başarılı üretici HTC'nin geçtiğimiz günlerde bir çok modeli bildiğiniz üzere Android'in son sürümü olan Ice Cream Sandwich ile tanışmış yeni güncellemeler telefona yüklenmişti.

Firma Android'in 4.0 güncellemesi yani Ice Cream Sandwich güncellemesine sıack bakmadığını daha önceden duyurmuş, hatta yöneticilerinden bazıları gerek olmadığını belirtmişti. Bu tarz açıklamalarda bulunan HTC firması geçtiğimiz saatlerde Android 4.0'a ilişkin raporlarını sundu.

1337789120_htc-android-4.0.jpg

Raporda Android 4.0 için güncellemenin hangi telefonlara ne zaman geleceği hakkında kesin ve detaylı bir şekilde tarih belirterek sundu. HTC güncelleme için 512 MB ROM ve aşağısı kullanılan mobil cihazlarına malesef bu güncellemenin gelemeyeceğini belirtti.

İşte liste ve tarihler şöyle:


DROID Incredible 2: Ağustos sonu, HTC Amaze 4G: Mayıs-Haziran, HTC Desire S: Haziran-Temmuz, HTC Desire HD: Temmuz-Ağustos, HTC EVO 3D: Haziran-Temmuz, HTC EVO 4G+: Mayıs-Haziran, HTC EVO Design 4G: Haziran-Temmuz, HTC Incredible S: Haziran-Temmuz, HTC Sensation: Mart-Haziran, HTC Sensation 4G: Mart-Haziran, HTC Sensation XE: Mart-Haziran, HTC Sensation XL: Mart-Haziran, HTC Rezound: Haziran-Temmuz, HTC Rhyme: Haziran-Temmuz, HTC Thunderbolt: Temmuz-Ağustos, HTC Velocity 4G: Mart-Haziran, HTC Vivid: Mart-Haziran

Yorumlar
Misafir
Haziran-Temmuz derken hangisini baz almalıyız ? Haziranın başı ile Temmuz'un sonu arasında 2 ay varda :)
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.