Mobil

HTC One ile oluşturulan özel videolar!

HTC One, Zoe ile özel videolar oluşturuyor.

HTC One ile oluşturulan özel videolar!

Sahip olduğu teknik özellikler ve sahip olduğu yenilikçi gelişmelerle kuşkusuz yılın en fazla ses getiren telefonlarından biri olan HTC One, içerisinde bulunduğumuz hafta içerisinde birçok ülkede satışa sunuldu. 7 Mayıs’ta 1.999 liralık fiyatı ile ülkemizde de satışa sunulacak telefonda dikkat çeken yeniliklerin başında Ultrapiksel kamera ve HTC Zoe uygulaması.

Yüksek çözünürlüklü görüntüler çekmeye olanak sağlayan HTC Zoe, aynı zamanda 3 saniyelik fotoğraf çekimi de gerçekleştirmektedir. Standartların dışında olan galeri uygulaması ile hareketli video ve görseller eğlenceli bir deneyim yaşatıyor. Galeride, görüntü ve videolar arası geçişte sergilenen efektler, video ve görsellere müzik ekleme, hazırlanan çalışmaların farklı temalarda sunulması HTC Zoe uygulamasının yetenekleri arasında yer alıyor.

Telefonda dikkat çeken yeniliklerden biri Ultrapiksel çözünürlüklü yeni nesil kamera olmuştu. F/2.0 diyafram açıklığına sahip ve standartların aksine 3 kat daha fazla ışığı depolayarak daha net görüntüler oluşmasını sağlayan yeni nesil teknoloji, HTC Zoe ile birleşince ortay oldukça keyifli bir kamera kullanım deneyimi çıkıyor.

Androidandme sitesinde kullanıcıların ultrapiksel kamera ve HTC Zoe ile oluşturduğu bazı videoların paylaşıldığı görüldü. Videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.


Yorumlar
Misafir
valla ben aldım yurt dışından.. kesinlikle alınır derim. tasarımı ve yeni sense oldukça başarılı..
Cevapla
ken
Çok şık tasarımı olan bir telefon kesinlikle albenisi var. Yine de incelemeden elinize almadan karar veremiyorsunuz her zaman yakından bakınca size uymayan bir eksik tarafı her zaman çıkıyor. Umarım eksikleri çok azdır kullanıcısının çok memnun eder fiyatı da ucuz olabilirdi ama muhtemelen beklentilerini karşılayabilecek kadar güçlü bir telefon.
Cevapla
Misafir
one forever
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.