Mobil

HTC, One M8 satışlarından gerçekten memnun mu?

Amerika ve İngiltere'de satışa sunulan M8 satışları ne durumda?

HTC, One M8 satışlarından gerçekten memnun mu?

 ABD'de Verizon ve İngiltere'de Carphone Warehouse GSM Operatörleri tarafından 25 Martta yapılan lansman sonrası satışa sürülen yeni One (M8) web trafiği ölçme hizmeti sunan Chitika firması tarafından yapılan açıklamaya göre %0,1'lik satış rakamına ulaştı. 

HTC One (M8) modelinde yekpare alüminyum kasa ile Android ekosisteminde malzeme kalitesinin standartlarını belirlemişken pil gücü ve kamera performansı ile akıllarda soru işareti bırakmaya devam ediyor. Ülkemizde ön siparişe sunulan telefonun 2499 TL'lik satış rakamı ise herkes tarafından bir hayli ilginç bulundu. 

11 Nisan'da Galaxy S5 ile birlikte tüm dünyada satışa sunulacak yeni One'ın satış başarısı HTC'nin de kaderini belirleyecek gibi görünüyor. 2500 TL'ye 2 adet LG G2 alınabiliyor oluşu ise özellikle kredi kartına taksitin kaldırıldığı ülkemizde HTC'nin satışlarını oldukça etkileyecek diye düşünüyorum. 1 milyar telefonun satıldığı Android ekosisteminde 10.000 adet telefon satışının iyi mi yoksa kötü mü olduğunu sizin takdirinize bırakıyorum.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.