Mobil

HTC One M8'e Android 5.0 güncellemesi geldi!

Android 5.0 güncellemesi hızla yayılmaya devam ediyor!

HTC One M8'e Android 5.0 güncellemesi geldi!

Android ekosisteminde güncellemenin ne denli sorun olduğunu hepimiz birebir yaşamaktayız. Sanırız son dönemde Android 5.0 güncellemsinden en çok yakınan kullanıcılar Note 4 sahipleri. 

Firmaların kendi arayüzlerine standart bir Android işletim sistemine port etmeleri; bunları tüm GSM operatörleri ile bgirlikte test etmeleri, bugların düzeltilmesi, Karnellerin tekrar yazılması gibi bir çok işlemin yapıldığı bu güncellemelerin kullanıcılara yarardan çok zarar getirdiğine de zaman içinde hepimiz şahit olduk.

HTC'nin geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu One M8 modeli ülkemiz kullanıcıları için OTA yoluyla güncelleme almaya başladı. Bu noktada otomatik olarak güncelleme almadıysanız ayarlar menüsünden, telefon hakkındaya girerek sistem güncellemelerini el ile kontrol edebilirsiniz; fakat bu noktada telefonunuzun şarjının %50'den fazla ve Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olunuz.

1422522400_screenshot2015-01-28-22-54-20.png

Haberi bize ileten Necati Bey güncelleme sonrasında telefonunda stabilite artamsı gözlediğini belirtiyor. HTC One M8 kullanan okuyucularımzın güncelleme sonrası yaşadıkları olumlu yada olumsuz yorumları bekliyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.