Mobil

HTC One M8'e göre Galaxy S5'in dört iyi yönü!

Samsung, işçilerine HTC One M8 ile ilgili ders verirken yakalandı.

HTC One M8'e göre Galaxy S5'in dört iyi yönü!

Aşağıda göreceğiniz fotoğrafta bir eğitim oturumu sırasında slayt gösterisi yapılıyor ve Samsung tarafından gösterilen bu slayt üzerinde kendi amiral gemisi Galaxy S5 ve HTC One M8 arasındaki temel farklar gösteriliyor.

Kore’de düzenlenen slayta bakıldığı zaman, ortada HTC’nin yeni amiral gemisi One M8 konulmuş ve dört köşesinde ise M8 yerine seçim yapılması gereken özellikler yer alıyor.

1396449936_s5one.png

Slaytta Galaxy S5’i HTC M8’e göre iyi gösteren şu maddeler yer alıyordu:

Galaxy S5 IP67 sertifikalı ve One M8, su ve toza karşı dayanıklı değildir.

Galaxy S5’in kamerası One M8’e göre daha iyi çünkü daha fazla sayıda piksele sahip, odaklanma özelliği ile daha hızlı ve daha profesyonel.

Sahip olduğu yazılım fonksiyonları ile çocuklar tarafından bile kullanılabilecek olan Galaxy S5, çıkarılabilir pil ve yeni bir güç tasarruf modu "Ultra Güç Tasarrufu" ile One M8’e göre kullanımı daha kolay.

Bu parmak izi okuyucu ve KNOX uygulaması ile Galaxy S5, One M8’den daha güvenlidir.

1396449968_galaxy-s5-training-material.jpg

Samsung işçilerine, akıllı telefon alacak kullanıcılara anlatmaları için Galaxy S5’i HTC One M8’e tercih etmelerini gerektiren temel nedenleri öğretiyor. HTC’ye göre ise Galaxy S5 ucuz bir plastik parçasından başka bir şey değil.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorum kısmından bize fikir ve düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.