Mobil

HTC One M9 ve Sense 7.0 resmi tanıtım videosunda göründü

One M9'a ait her şey ortaya çıktı diyebiliriz.

HTC One M9 ve Sense 7.0 resmi tanıtım videosunda göründü

HTC'nin nihai tasarımı artık kesinlik kazanan yeni nesil akıllı telefonu One M9 ve ona eşlik edecek yazılım Sense 7.0 sızan resmi videoda net bir şekilde ortaya çıktı. Popüler kullanıcı Upleaks tarafından yayınlanan videoda One M9'un tasarım noktasında One M8'in üzerine önemli bir değişim getirmeyeceği göze çarpıyor. Sadece kenarlarda incelen çerçeveler dikkatlerden kaçmıyor.

İlk videoda One M9'un kamera yeteneklerine değiniliyor. Çift kamera modülü yerine 20MP çözünürlüklü arka kameranın güçlü bir kamera yazılımıyla desteklendiğini görüyoruz. Ön kısımda ise 4 Ultrapiksel kameranın kullanılacağı telefona Sense 7.0 arayüzü eşlik edecek.

HTC'nin daha modern bir yapıya bürüdüğü arayüzde güçlü bir tema desteği göze çarpıyor. Makyajdan geçirilen bazı uygulama simgeleri de Sense arayüzünü daha hoş göstermiyor değil. Bunun yanı sıra Sense 7.0'da kullanıcılar uygulama simgelerini özelleştirebilecek.

Alt bölümde One M9 ve Sense 7.0'ın yer aldığı tanıtım videosuna göz atabilirsiniz. Öncesinde ise dilerseniz One M9'un teknik özelliklerini bir kez daha hatırlayalım. Telefonda 5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü ekran, 64-bit sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 810 işlemci, 3GB RAM, 32GB depolama, 128GB hafıza kart desteği, Android 5.0.2, Bluetooth 4.1, Dolby stereo hoparlörler, 9.61mm kalınlık, 157.5 gram ağırlık ve 2.900mAh kapasiteli pil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.