Mobil

HTC One X Android 4.0.4 güncelleştirmesi gelmeye başladı!

HTC Android 4.0.4 güncelleştirmesini dağıtmaya başladı!


Bu ay başlarında HTC One X AT&T sahipleri yeni güncelleştirmeyi almaya başlamıştı. Şimdi ise diğer HTC One X sahipleri için HTC söz verdiği gibi güncelleştirmeyi dağıtmaya başladı. Bugün itibariyle Avrupa'da yayınlanan güncelleştirme Android 4.0.4 deneyimini kullanıcılarıyla buluşturdu.

HTC Sense ile de tecrübe ettiğimiz Android 4.0.4 işletim sistemi daha hızlı bir performan, daha hızlı web gezintisi, yeni kamera özellikleriyle geliyor. Kamera özelliklerine değinecek olursak, çektiğiniz resimlerin daha yazılımsal olarak desteklenmesi için beyaz dengeleri ve devamlı otomatik odaklama gibi bazı özelliklerle kamera uygulaması geliştildi.

1344604907_htc-logo.jpg

Facebook kullanıcıları için de Android 4.0.4 ile bazı yenilikler geliyor. Sadece bir kere giriş yapmanız istenen sosyal paylaşım sitesi, çoklu uygulamalarda da kolayca ulaşım ve paylaşım sağlıyor. Ayrıca yeni sistemle bazı performans iyileştirmeleri hissediliyor ve mevcut hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.