Mobil

HTC One X için kullanıcı ara yüzü güncellendi!

HTC Sense 4.1 geliyor!


HTC One X bu yılın liste başı telefonlarından biridir. 8-mega piksel kamerası, dört çekirdekli Tegra 3 işlemcisi ve mükemmel performansıyla HTC'nin amiral gemisi için kullanıcı ara yüzü yenileniyor. Bildiğiniz gibi HTC One X Android 4.0 Ice Cream Sandwich işletim sistemiyle çalışır.

Android'in kullanıcı ara yüzü yerine kendi ara yüzü olan HTC Sense'i kullanarak Android'in verdiği avantajların yanına yenisini eklemiştir. Ana ekran, canlı duvar kağıtları ve ek uygulamlarla Sense 4.0 önceki versiyonlara göre oldukça iyi bir deneyim sunuyordu. HTC şimdi ise Sense ara yüzünü güncelleyerek kullanıcıları için daha iyi hale getirmiş. ek uygulamlarla Sense 4.0 önceki versiyonlara göre oldukça iyi bir deneyim sunuyordu. HTC şimdi ise Sense ara yüzünü güncelleyerek kullanıcıları için daha iyi hale getirmiş.

1344159115_onexrommaximussense41-420x321.png

HTC Sense'te neler yeni?

  • Canlı duvar kağıtlarındaki hatalar onarılmış.
  • Kamera uygulamasında ön ve arka kameraya geçiş sağlayan buton eklenmiş.
  • Web tarayıcısında sekmeler arası geçiş sağlayan kısa yol tuşlar eklenmiş.
  • Muhtemelen en önemlilerinden biri Android 4.0.4 ile bağlantılı çalışıyor.
  • Uygulamalar ve genel kullanımda hatalar düzeltilmiş, hızlı ve kolay kullanım sunulmuş.
  • Wi-Fi ikonundaki zayıf sinyal düzeltilmiş.
  • Sense 4.0 ile karşılaştırıldığında 3 Saat+ batarya ömrü artırılarak 5 Saat+ olarak geliştirilmiş.

XDA geliştiricileri şimdiden ROM versiyonunu yayınladı bile. HTC bu yeni versiyonla çıkacak telefona HTC One MaXimus V2.2 olarak adlandırıyor. Umuyoruz ki dahil bütün One serisi için de en kısa zamanda güncelleştirme yayınlanır.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.