Mobil

HTC One X+ testlerde ortaya çıktı!

One X'in geliştirilmiş bir versiyonu olacağı iddia edilen One X+'a dair önemli bilgiler ortaya çıktı.


Telefon firmaları yeni telefonlarını piyasaya sürmenin yanı sıra eski modellerini de geliştirip piyasaya sürmeye başladılar. Son olarak HTC'nin 2012 model akıllı telefonlarından One X'in geliştirilmiş bir versiyonu olacağı iddia edilen One X+'a dair önemli bilgiler ortaya çıktı.

HTC One X+ bir süredir mobil dünyanın gündeminde olan bir telefon. Cihazın ortalıkta şimdiye kadar hep söylentileri olmuştu ancak telefon ilk defa bir benchmark sitesinde ortaya çıktı. HTC firmasının AT&T için üreteceği söylenen telefonun 1.7GHz'lik bir işlemcisi nenaMark2 test sonuçlarında ortaya çıkıyor.

1344133349_03-samsung-london-2012-predictor.jpg

NVIDIA Tegra 3 işlemcili olan ürün One X modelinde biraz farklı olarak hızı artırılmış olarak kullanıcılara sunuluyor.  Test sonuçlarına baktığımızda cihazın ekranın da önemli bir değişiklik görülmüyor. Ancak HTC PM63100 kod adlı cihazın Galaxy Note 2'ye rakip olmak adına biraz daha büyük bir ekrana sahip olabileceği düşünülüyor.

1344133609_promohtc-one-x-1344105305.jpg

HTC'nin bu cihazda hız aşırtılmış işlemci ve daha büyük ekran gibi değişiklikleri düşünülürse çok güçlü bir pil kullanması gerekecek gibi görünüyor. Ekranın büyümesi durumunda ise bataryanın en az 2500mAh olması gerekecek. Ürünün ulusal pazarda satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.