Mobil

HTC One X Jelly Bean güncellemesi başladı

HTC One X Jelly Bean güncellemesi, Hindistanda verilmeye başladı.

HTC One X Jelly Bean güncellemesi başladı

HTC firması bir ay önce Jelly Bean güncellemesini One X modeline getireceğinin sözünü vermişti. Şirket Jelly Bean güncellemesini One X kullanıcılarına bugün Hindistan'dan yüklemeye başladı. OTA yolu ile dağıtılan yazılım yükseltmesi Android 4.1.1 işletim sistemi versiyonu ve Tayvanlı üreticinin en yeni kullanıcı arayüzü olan Sense 4+ sürümünü içeriyor.  Hindistan'dan başlayan güncellemenin, Kasım ayı sonuna kadar daha fazla ülkeye yayılacağı düşünülüyor.

Yazılım 3.14.720.24 yapı numarasına sahip ve 359.95MB büyüklüğünde. Güncelleme paketi, Android 4.1.1 ve HTC Sense 4+ arayüzünün yanı sıra firmanın One X+ adlı modelinde bulunan neredeyse tüm yazılım yeniliklerini beraberinde getiriyor. Güncellemenin kablosuz bağlantı ya da mobil internet paketi üzerinden indirilmesi tavsiye ediliyor.

1353786068_slide-1-white.png

HTC One X yazılımı, ayrıca Hindistan'ın tanınmış resmi dilleri arasında yer alan Penapça, Malayalam, Oriya ve Kanada'ya destek sunacak. Türkiye'de dağıtımın yıl sonuna kadar başlayacağı söyleniyor.

Yorumlar
coco
sami seni çözebilecek aşk olsun. bir iphoncu oluyorsun sonrada nokia onu çıkarsın bunu çıkarsın en baba diyorsun ama ortalıkta android bir one x ile dolaşıyorsun. Artık neyi seçtiğine, beğendiğine vede kullanmak istediğine karar ver diyorum. Sana diyorum al bir S3 tüm sorunların ortadan kalksın.
Cevapla
s@mi
hadi bakalım hayırlısı.gelsin bi an once bizde ucalim
Cevapla
One x kullanıyordum suya düştü servisi aradım hiç getirme dedi adam böyle bişey olabilir mi yap kardeşim parası neyse vereyim htc ye şikayet edecem ana kart bulamıyorum başka türlü...
Cevapla
Baran
Mayıs sonunu bulmaz aralık gibi gelir daha önce de desire s kullandım, o güncellemeyi de çabuk aldım, one x de de 4.0.1 güncellemesini avrupayla aynı zamanda aldık, bunda da çok uzun sürmez kısacası
Cevapla
Misafir
geçin herşeyi suan 4.1 deyim cihaz uçuyor ...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.