Mobil

HTC One X Jelly Bean güncellemesi devam ediyor

HTC One X için Android 4.1.1 güncellemesi Avrupa, Asya ve Güney Amerika'dan devam ediyor.

HTC One X Jelly Bean güncellemesi devam ediyor

HTC firması bir ay önce Jelly Bean güncellemesini One X modeline getireceğinin sözünü vermişti. Şirket Jelly Bean güncellemesini One X kullanıcılarına geçtiğimiz Cuma günü Hindistan'dan yüklemeye başladı. OTA yolu ile dağıtılan yazılım yükseltmesi Android 4.1.1 işletim sistemi versiyonu ve Tayvanlı üreticinin en yeni kullanıcı arayüzü olan Sense 4+ sürümünü içeriyor.

Hindistan'dan başlayan güncellemenin, Kasım ayı sonuna kadar daha fazla ülkeye yayılacağı düşünülüyordu. Bugün Avrupa, Asya ve Güney Amerika'daki bazı cihaz sahiplerine de bu güncelleme dağıtılmaya başladı. Güncelleme HTC tarafından Twitter yoluyla da onaylandı. OTA güncellemenin Arjantin, İngiltere, Rusya, Brezilya, Dominik Cumhuriyeti, Peru ve Sri Lanka gibi ülkelerdeki bazı telefonlara uyarı şeklinde ulaştığı belirtildi.

1354048652_htconexjellybeansense4plus13213.jpg

Diğer CID numaralı ve başka bölgelerde bulunan One X kullanıcılarına önümüzdeki saatlerde ulaşacağı tahmin edilen güncellemeye ait ekran görüntülerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

1354048686_htc-onex-jellybean2313wqessss.jpg

Yorumlar
Misafir
htc one x jelly bean güncellemesi bu gün geldi türkiye cihazlarına
Cevapla
s@mi
hala gelmedi
Cevapla
Murat
ee hani bize daha gelmedi,
Cevapla
jiletci_emo
Bu saatten sonra cıkmasada olur.
Cevapla
htc hastasıyım
ne oldu bu güncelleme sürekli kontrol ediyorum yok
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.