Mobil

HTC, Robert Downey Jr ile reklam çalışmalarına başladı

HTC, One Max ve değişime dair iki yeni video daha yayımladı.

HTC, Robert Downey Jr ile reklam çalışmalarına başladı

Önümüzdeki ay One Max adlı büyük ekranlı telefonu tüketicilerin beğenisine sunmaya hazırlanan HTC, bir süre önce başlattığı “Değişim için burada” reklam sürecine iki yeni video daha ekledi. Yayımlanan ilk reklamda gizemli büyük bir şeyin geleceğini haberdar eden HTC’nin söz konusu reklam filminde kime yer verdiği ise netleşti.

Tayvanlı üretici görünüşe bakılırsa One Max adlı modelin yanı sıra şirket tarafında yaşanacak değişim için yeni reklam yüzünü seçmiş. Şirket bir süre önce Iron Man serisi ile büyük dikkat toplayan Robert Downey Jr.’ın yer aldığı iki yeni videoyu YouTube kanalıyla yayımladı. Videolarda elinde sürekli bir çanta olduğu gözlenen RDJ’nin söz konusu çantada One Max modelini taşıdığı şeklinde bir öngörüde bulunabiliriz.

Önümüzdeki ayın ilk günlerinde IFA Berlin etkinliğinde görücüye çıkacak telefonun tanıtımı bizzat Robert Downey Jr. Tarafından yapılabilir. Konuya ilişkin gelişmeler yaşandıkça aktarmaya devam edeceğiz. 

Yorumlar
Misafir
Iran değil Iron
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.