Mobil

HTC Sensation XE: Resmi olarak tanıtıldı

1.5 GHz çift çekirdek işlemcili ve Beats Audio teknolojili Sensation XE resmi olarak tanıtıldı.


HTC' nin yeni canavarı ortaya çıktı. 1.5 GHz çift çekirdekli işlemciye sahip olan Sensation XE, Beats Audio teknolojisine de sahip.

HTC' nin yeni amiral gemisi olacak olan Sensation XE, kullanıcılara sunduğu güçlü multimedya deneyimi ile piyasada yeni bir ses kalitesi standartı belirlemiş oldu. Ayrıca yeni işlemcisi sayesinde daha uzun ömürlü pil ömrü vaad ediyor.

1316435717_htcsensationxedetay.jpg

Yeni Sensation XE ile ilgili açıklama yapan HTC Corporaiton Global Satış ve Pazarlama Sorumlusu Jason Mackenzie şunları söyledi; "Ses her kullanıcının mobil deneyiminin önemli bir kısmını oluşturuyor. Biz yalnızca geliştirilmiş ses üzerinde çalışmıyor, aynı zamanda ses limitlerini müzik, film ve oyunları da kapsayacak şekilde durmadan zorluyoruz. HTC Sensation XE müşterilerimizi mobil dünyamızın merkezine yerleştirme konusundaki azmimizi gözler önüne seren gerçekten inanılmaz bir tecrübe sunuyor."

Audio Beast ile üstün ses deneyimi

1316435692_htcsensationxekulaklik.jpg

Yazılım ve donanım olarak Beats Audio deneyimini sunan ilk telefon olacak olan Sensation XE, Müziği sanatçının duymanızı istediği şekilde dinlemenize olacak tanıyor. Ayrıca daha dolgun Baslar ve daha net ses sunuyor.

Audio Beats teknolojisinden tam verim alabilmek için Dr. Dre tarafından tasarlanan özel Beats kullaklarda cihaz bile birlikte geliyor. Kulaklık üzerinde, müzik parçalarını değiştirmek yada durdurmak için butonlar ve ses düğmeleri yer alıyor.

Ne zaman çıkacak?

Eylül sonundan itibaren Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya-Pasifik bölgesinde satışa sunulacak.

Yorumlar
Misafir
number one love htc forever
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.