Mobil

HTC Sense 3.5 Beta' dan ilk görüntüler

HTC' nin ödüllü arayüz uygulaması Sense' nin son versiyonundan görüntüler sızdı.


HTC' nin sevilen arayüz uygulaması Sense' nin son versiyonundan görüntüler ortaya çıktı. Xda.cn tarafından yayınlanan arayüz gösellikleri ile birlikte HTC Bliss' in de görüntüleri yayınlandı.

800 Mhz' lik Qualcomm MSM7x30 işlemciye sahip, 3.7 inç' lik dokunmatik ekranı olan ve Android 2.3 işletim sistemi ile gelen HTC Bliss' de arayüz olarak Sense 3.5 kullanılıyor. Şuan için beta sürümünde olan Sense 3.5' in tam sürümü cihaz ile birlikte çıkacak.

1314344855_sense3.5beta.jpg

Resimlerden anladığımız kadarıyla bayağa değişiklik yapılmış. Hava durumu bölümü artık daha büyük. Ayrıca ana ekranın altında uygulama tepsisi ve çağrı butonu yer alıyor.

Widgetler tamamen yenilenmiş ve ekranın kenarına boşluk kalmayacak şekilde de yerleştirilebiliyor. Böylece ekrana çok daha fazla sığdırabileceksiniz. Yeni sense ile kilit ekranında herhangi bir değişiklik yok. Yine halka şeklinde olacak.

1314344889_sense3.5beta2.jpg

Donanımsal olarak da orta ölçekli cihazlarda çalışabilecek kadar hafif olmasına rağmen eski versiyon cihazlar için güncelleme çıkıp çıkmayacağı henüz bilinmiyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.