Mobil

HTC, Sync Manager ile iPhone kullanıcıları hedef alıyor

İlk aşamada HTC One modelinde yer alan uygulama sayesinde iOS'taki dökümanların tümü Android telefona taşınabilecek.

HTC, Sync Manager ile iPhone kullanıcıları hedef alıyor

Şirketin büyük umutlar bağladığı ve mart ayında 85 ülkede satışa sunulacağı bildirilen HTC One; Sense 5, HTC BlinkFeed™, HTC Zoe™ ve HTC BoomSound™ özellikleriyle fazlasıyla beğenildi.

Tayvanlı üreticinin yeni nesil telefonunda başlatmış olduğu bir hizmet doğrudan Apple kullanıcılarını hedef alıyor. HTC Sync Manager adlı uygulama, kapalı bir ekosistem olan iOS ile çalışan cihazda yer alan tüm yedekler, video, fotoğraf, kişisel bilgiler, ajanda bilgileri elle yapılacak birkaç ayarla anında HTC One telefonuna taşıma imkanı sunuyor.
1361705666_20213htc.jpg

Bildiğiniz gibi iPhone ve iPad cihazları farklı platformlardaki cihazlarla bağlantı olanağı sunmuyor. HTC’nin başlattığı bu uygula hâlihazırda sadece One modelinde yer alırken, ilerleyen aşamalarda diğer telefonlara da konumlandırılması bekleniyor.

Yorumlar
1903
insanlar kafayı yemiş lan artık yok o daha iyi yok bunun bilmem kaç çekirdeği var bu nedir ya böyle böyle cebinizde para bırakmıyolar bu iş nereye kadar sürer böyle insanlarda en iyisi bende olsun dşüncesiyle gidersek çok kötü duruma düşeriz insanlar artıık bütün maaşlarını yemeyip içmeyip telefona yatırıyolar :D
Cevapla
s3
Bazı arkadaşların zoruna gitse de gerçekler böyle. Ben yorumumda s3 ü övüp memnun olmadığım halde çok memnunum deseydim onlar gibi olacaktım. Marka fanatikliği, kör taraftarlık bu olsa gerek... YAZIK.
Cevapla
Misafir
helal sami.. bunlar aldıkları cihazı çok iyi cihaz sanıyor... kaldiki.. mevcut sense piyasadakilere on basar.. yenisine de sadece bir günde alisirsin.. videolardan inceldigim kadarı ile güzel bir yeni sense geliyor....
Cevapla
Misafir
belli marka fanatiği olmadığın.. sen htc one da ki pil teknolojisini biliyor musun? hayır... ayrıca şimdiye kadar s3 un pilini kaç defa çıkardın.. siz anca dandik uygulamalar kanın. bir taneside adam gibi uygulama değil.. siz gözünüzü kapatınca uyusun samsung unuz!.. önce adam gibi office programı koysun samsung.. adam gibi malzeme kullansın.. sahte renk veren amoled kullanmasin! gün ışığında gözükmüyor bile... basit plastik kullanmasin... siz anca dandik üç tane uygulamaya kanın onlarıda kullanmayın sonra.. çok isterseniz o uygulamaları markette çok ucuz fiyatlar bulabilirsiniz..... Can dir HTC
Cevapla
s3
Htc bence başka işletim sistemleri ile uğraşmak yerine önce kendi işine baksın. Çok umutlar bağladığı cihazı bütün eleştiri ve isteklere rağmen yarım yamalak çıkarttı. Ben kullanmıyorum ama htc kullanan arkadaşların bile (dile getirmeseler de) hayal kırıklığı yaşadığını görüyorum. 1- 4.7 ekran olduğu halde 5 ekranla gelen cihazlarla aynı kasa ebatları, 2- ince gibi gösterilmeye çalışılmış kalın kasa, 3- yeni nesil cihazlara göre zayıf olması muhtemel, hemde çakılı batarya, 4- artırılamaz hafıza, 5- çoğu kullanıcıya itici gelen bombeli arka yapı. htc kullanıcılarından yoğun şikayet alan arayüz değişikliği ve geç gelen güncellemeleri söylemiyorum bile. Görüntü net. Sony ve htc bu kafayla gittiği sürece kimse kızmasın ama samsung daha çok satış rekorları kıracaktır. Marka fanatiği asla değilim. S3 ümü terketmeme değer bi cihaz henüz çıkmadı karşıma. syg.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.