Mobil

HTC U Play 2'nin özellikleri ortaya çıktı

HTC U Play 2'nin özellikleri Geekbench testinde ortaya çıktı.


HTC U Play 2 olduğu iddia edilen bir telefonun Geekbench test sonuçları online olarak ortaya çıktı. Telefon, Geekbench'te X2-HT model numarası ile görüldü. Cihaz, 2.2GHz'lik Snapdragon 660 yonga seti ile piyasaya sürülüyor ve bu işlemci, HTC U Play'in içindeki Helio P10 modeline göre bir iyileşme olacak.

Ayrıca, ilk HTC U Play'de bulunan 3GB RAM’e göre daha iyi bir iyileştirme olacak olan 4GB RAM var ve bu da, üst orta segment rakipleriyle daha iyi rekabet edebilmesine kesinlikle yardımcı olacak.

En önemlisi, bundan sonra başlatılacak tüm cihazlar için standart olması gereken Android 8.0 Oreo, telefonla kutudan çıkacak. Geekbench, telefonun en son HTC Sense arayüzünün son sürümünü kullanıp kullanmayacağı konusunda bir bilgi içermiyor.

HTC U Play'in 2017 yılının birinci çeyreğinde piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, X2-HT olası bir halef için son derece uygun bir adaya benziyor. HTC'nin Las Vegas'taki CES 2018'de başlatabileceği söyleniyor ancak, MWC 2018 etkinliğinde duyurulacak olması daha muhtemel bir varsayım olarak görülüyor.

1512050417_htc-x2-ht-geekbench.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.