Mobil

HTC U11 için merakla beklenen güncelleme çıktı!

HTC U11, uzun süredir beklenen özelliğine güncelleme ile kavuştu. Bu özelliğin güncelleme ile sunulması çoğu HTC kullanıcısını kızdıracak.

HTC U11 için merakla beklenen güncelleme çıktı!

HTC, yaralarını bu yıl tanıttığı amiral gemisi modeli HTC U11 ile sarmak için büyük çaba gösterdi. Yandan bastırmaya duyarlı HTC U11, kamera performansı ile DxOMark testinde aldığı puan ile zirveye oturmuştu. Ancak HTC U11'in kamera uygulamasında çok büyük bir sorun vardı. U11, 1080P çözünürlüğündeki videoları maalesef ki 60 FPS olarak çekemiyordu.

HTC, bu sorun için çok kısa sürede güncelleme yayınlayacağını duyurmuş ama yine de olumsuz tepkilere engel olamamıştı. HTC, bugün söz verdiği gibi amiral gemisi U11 için bir güncelleme yayınladı. Yaklaşık olarak 625 MB büyüklüğündeki bu güncelleme 1.26.709.3 yapı numarasına sahip. 

OTA üzerinden sunulan güncelleme ile 1080P 60 FPS özelliğinin yanında Bluetooth 5.0 özelliği de aktif hale geliyor. Güncelleme ile ayrıca Temmuz ayı Android güvenlik güncellemeleri de sisteme ekleniyor. Güncellemenin getirdiği bir diğer özellik ise sRGB ekran kalibrasyon modu oluyor.

Kademeli olarak dağıtılan U11 güncellemesini Ayarlar> Hakkında> Yazılım Güncellemeleri> Şimdi Denetle bölümünden yükleyebilirsiniz.

1502435796_htc-u11-silver-global-phone-listing.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.