Mobil

HTC U11'e bu özellik daha yeni geliyor!

HTC'yi eski günlerine geri döndüren HTC U11'e piyasadaki tüm telefonlarda olan özellik yeni güncellemeyle gelecek.


Yakın zamanda XDA forumlarında yayınlanan bir HTC içeriğine göre, HTC U11 oldukça önemli yeni özellikleri tanıtacak önemli bir güncelleme almak üzere.

XDA kullanıcısı Hamdir'in aktardığına göre; HTC U11'in özellik listesinde şaşırtıcı derecede eksik olan, saniyede 60 kare güzel ve yumuşak kare hızında 1080p video çekme özelliği daha yeni gelecek.

Şu anda, telefon sadece saniyede 30 kare ile 1080p çekim yapıyor. Bu ortalama herkes için büyük bir eksiklik olmayabilir. Ancak bazı kullanıcılar, video kaydı giderek daha çeşitli seçeneklerin olmayışı nedeniyle şikayet etmeye başladı.

1499691640_htc-u11-review-002-des.jpg

Standart bir sRGB görüntü renk alanını destekleyen başka bir güncellemeyle U11'e yeni bir özellik daha gelecek. Telefonun ekran ayarları bölümünde kaydırıcıyla eşleştirilmiş yeni bir özel sRGB geçişi çok yakında gelecek.

HTC U11'in ekranın renk sıcaklığını ayarlamasına izin verdiği doğruysa da, sRGB modunu etkinleştirmek için geliştirici seçeneklerini açmanız gerekecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.