Mobil

HTC U12 yepyeni tasarım ile gelebilir

HTC'nin yakın zamanda tanıtılması beklenen amiral gemisi akıllı telefonu HTC U12, nasıl bir tasarıma sahip olacak?

HTC U12 nasıl olacak?

Tayvanlı telefon üreticisi HTC’nin, tanıtımı yaklaşan amiral gemisi hakkında şimdiye kadar birçok sızıntı gördük. Ancak, HTC U12 adı ile gelmesi beklenen telefon hakkında öğrenilecek daha çok şey var.

Kısa bir süre önce telefonun tam özellik listesi sızdırıldı ancak, tasarımı çok fazla konuşulmadı. Görünüşe göre, HTC U12 şirketin Liquid Surface tasarım dilini koruyacak ama daha kavisli bir tasarım ile gelecek.

HTC'nin planları hakkında bilgisi olan güvenilir bir kaynak, şirketin U12 ile mat beyaz bir yüzey sunmayı planladığını iddia ediyor.

HTC U12'nin arka ve ön kısmında kavisli cam bulunurken, çerçeveler metalden oluşuyor. Buna ek olarak, parmak izi sensörü telefonun arka tarafında, çift kamera kurulumunun altında olacak.

HTC U12 yepyeni tasarım ile gelebilir - Resim : 1

Bu mat beyaz kaplama'nın neye benzediği ve neden benzersiz olduğu henüz belli değil. HTC U12'nin Nisan ayında tanıtılacağı söyleniyor ve kaynaklar, amiral gemisinin yaklaşık 880 dolara mal olacağını iddia ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.