Mobil

HTC Ultra pikselleri bu telefonda da getiriyor

HTC’den düşük seviye ultrapiksel kameralı telefon geliyor

HTC Ultra pikselleri bu telefonda da getiriyor

HTC One, HTC’nin geçtiğimiz günlerde duyurduğu amiral gemisi. Telefon yeni telefonlara rakip olarak gelirken en dikkat çekici özelliklerinden biri de ultrapiksellere sahip kamerası oldu. Akıllı telefonlarda önceleri önemli bir kriter olmayan kameralar son dönemde akıllı telefonlar arasındaki rekabetin de artışıyla önem kazandı.

Phil Roberson, HTC İngiltere sorumlusu yeni ultrapiksellerle gelmesi beklenen düşük seviye telefon hakkında “kesinlikle” ifadesini kullandı. Aynı zamanda ultrapiksel teknolojisini ellerinden geldiğince yeni telefonların hepsinde kullanmayı düşündüklerini belirtti.

1362572234_omio-htc-logothumb.jpg

Kameraları muhteşem özelliklere sahip telefonların yaklaşmasıyla kamera üreticilerini de zorlu bir dönem bekliyor gibi görünüyor. Yeni ultra piksel telefonun çift çekirdekli işlemci ile orta seviye bir telefon olması bekleniyor. HTC One’dan sonra da tahmin edilene göre Qualcomm işlemcili olacağı belirtiliyor.

Yorumlar
Misafir
bence tahtı oppo alacak
Cevapla
s@mi
samsung apple tahtı htc ye kaptıracak
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.