Mobil

HTC ünlü aktör ile reklam anlaşması yaptı!

Geçtiğimiz yıllara nazaran reklam ve pazarlama daha fazla bütçe ayıran HTC, Amerikalı ünlü aktör Robert Downey Jr ile iki yıllık anlaşma imzaladı.


Geçtiğimiz yıl elde ettiği başarısız sonuçları, pazarlama ve reklam çalışmalarına fazla kaynak aktarılmamasına bağlayan HTC, söz konusu olumsuzluğun üstesinden daha fazla bütçe ayırarak gelmek istiyor. Geçtiğimiz aylarda UEFA ile üç yıllık ortaklık anlaşması imzalanmış ve HTC bu noktada kuruluşun üç yıllk telefon ve tablet tedarikçisi olmuştu. Son dönemde HTC On için ülkemizde de bazı televizyon reklamları yayınlanırken, şirket pazarlama noktasında önemli bir hamle daha gerçekleştirdiğini görüyoruz. 

Şirket, Amerikalı ünlü oyuncu Robert Downey Jr ile iki yıllık anlaşmaya gitti. Anlaşma neticesinde ünlü aktöre 12 milyon dolar ödeme yapılırken; Doynet JR, şirketin televizyon reklamlarında ve bazı billboard afişlerinde yer bulacak. Kısa süre önce ülkemizde de  gösterime giren Iron Man 3 filminin başrol oyuncu olan Robert Downey Jr ile özellikle Amerika’da satışların arttırılması hedefleniyor. 

1371805720_iron-man-3-final-poster-clean-405x600.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.