Mobil

HTC'de değişim devam ediyor!

Şirket, YouTube'da marka tanıtımı için birçok video yayınladı.

HTC'de değişim devam ediyor!

Akıllı telefon platformunda o eski parlak dönemlere geri dönmek isteyen HTC, ünlü oyuncu Robert Downey Jr. öncülüğünde dev bütçeli bir reklam kampanyası başlatmıştı. Tayvanlı üretici sürdürdüğü reklam kampanyasında marka ve ürün tanınırlığını ön plana çıkarırken, yeni nesil ürünlerde de yine Robert Downey Jr şirketin yeni tanıtım yüzü olacak.

YouTube kanalıyla yayınlanan 7 saniyelik birçok tanıtım videosunda Tayvanlı üreticinin marka kısaltmasında yer alan HTC harfleri farklı anlamlarda telaffuz ediliyor. Tüm videolara aşağıdan ve sonraki sayfalardan göz atabilirsiniz. Yorumlar
Misafir
Yo bu doğru değil.Ben bir İos hayranı olarak iphone5 in malzeme kalitesi huawei standartlarında hatta daha beter.Htc bu konuda kalite konusunda iphonela yanyana gelmemeli.Steve jobs öldü Apple da bir çok şey de öldü.İnsanlara 146$ ürettikleri ürünü para gözlü oldukları için 460$a satmaya çalışıyorlar.Ama ilk günden bu yana takip ediyorum htc kalite konusunda çizgisini bozmadı.Tedarikçi sıkıntısı yaşadılar,zor günler geçirdiler lakin malzeme kalitesinden ödün vermiyorlar.İphone la htc arasında kalite açısından çok fark vark.İkisininde fiyatları düşmüyor.Lakin biri popüler biri kaliteli olduğu için.Allah için Kalite politikasını takdir etmek Htc nin. Coldplay
Cevapla
Misafir
coldplayin yorumuna katılıyorum , Htc one sahibiyim , süper bir cihaz aşırı memnunum . guncellemeyi bekliyoruuuz HTC #One !
Cevapla
Appledan sonra malzeme kalitesiyle en çok öne çıkan firma HTC...
Cevapla
Misafir
her zaman htc....
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.