Mobil

Huawei Apple'ı solladı!

Paylaşılan son raporlara göre Huawei, Apple’ı geçerek akıllı telefon piyasasında ki yerini güçlendirmiş oldu.

Huawei Apple'ı solladı!

Birkaç sene öncesine kadar Huawei, tüketiciler tarafından pek ciddiye alınan bir marka değildi. Hatta bir zamanlar neredeyse batma noktasına gelen firma, tekrardan kendisini toparlamış ve radikal kararlar ile ayakta durmayı başarmıştı.

Apple, Samsung, Sony, HTC gibi birçok markanın domine ettiği piyasada yer edinmesi bile zor iken gözünü liderliğe diken Huawei, emin adımlarla birinciliğe doğru ilerliyor. Hatta bunun ilk meyvelerini vermeye başladı bile.

Paylaşılan son raporlara göre Huawei, Apple’ı geçerek akıllı telefon piyasasında ki yerini güçlendirmiş oldu. Şimdi diyeceksiniz ki nasıl geçti? Tabii ki ürün kalitesi ile.

Huawei Apple'ı solladı!

Huawei, Leica desteği ile fotoğraf meraklısı akıllı telefon kullanıcılarının kalbini kazanmayı başardı. Kendi yonga setini üreten, üretim fabrikaları ile kendi telefonunu güçlendiren Huawei, akıllı telefon piyasasında son yılların en dikkat çeken markalarından biri. 

Tabii ki bu yükselişinin en büyük etkenlerinden biri de Nokia gibi büyük firmaların zamanında güç kaybetmiş olmaları. Eh haliyle Huawei'de açılan yolu değerlendirerek başarısını bir adım daha öteye taşımış oldu.

Honor markasının da çıkışı ile 2018 yılı içerisinde yaptığı satışlarla Apple'ı geride bırakan Huawei, şimdi de Samsung'un başarısını kırmaya çalışan Huawei, bu gidişle zirveye yerleşecek gibi duruyor.

Yorumlar
bülent
bence sonuna kadar da hakkı...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.