Mobil

Huawei Ascend P7 çok yakında bizlerle!

Huawei'nin yeni amiral gemisi P7 geliyor!

Huawei Ascend P7 çok yakında bizlerle!

Huawei'nin geçtiğimiz yıl satışa sunduğu Ascend P6 6,2 mm kalınlığı ve 1000 TL altındaki satış fiyatıyla oldukça dikkat çekmişti. Telefon oldukça şık bir tasarıma sahipti. Ascend P6'yı iPhone 5'e benzeten birçok kişi olsada telefonun kendine has bir dizaynı da vardı. Bu günün amiral gemilerinde yeni yeni kullanılmaya başlanan 5 megapiksellik ön kameraya geçtiğimiz yıl geçen Huawei bu bağlamda da farklılığını ortaya koymuştu. Telefonun en zayıf yönü ise Huawei'in kendi geliştirdiği K3V2 kod adlı işlemcisiydi. Bu işlemci gelecek için umut verici olsada telefonun belli bir çıtayı geçememesinin de en büyük sebebiydi.

Huawei Device Türkiye' nin paylaştığı bir görsel akıllara Ascend P7'nin tanıtılacağını getirdi. "Siz de 7 rakamının özel olduğuna inananlardan mısınız? 7 Mayıs'ta sürprizlere hazır olun!" etiketiyle paylaşılan aşağıdaki görsel büyük bir merak uyandırdı. Ascend P7'nin nasıl bir telefon olacağını bekleyip göreceğiz ama umarım bu sefer K3V2 işlemcisinin devamı yerine MediaTek'in MT6592 yada 64 bit destekli MT6732 kullanılabilir.

1398711855_ascend-p7.png

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.