Mobil

Huawei eski bir efsaneyi yeniden canlandırıyor olabilir

Uzun bir süredir akıllı telefon dünyasında ya tamam ya devam mücadelesi veren Huawei, yoluna yeni bir yol arkadaşıyla devam etmeyi düşünüyor.

Huawei eski bir efsaneyi yeniden canlandırıyor olabilir

Çinli teknoloji devi Huawei'nin telefonları eski popülaritesini kaybetse de, şirket hala pes etmiyor ve piyasaya yeni telefonlar çıkarmaya devam ediyor. Yakın zamanda, marka Çin'de P60 serisini duyurdu ve bu seri üç şık akıllı telefon içeriyor. Daha sonra, şirket orta sınıf Enjoy 60X'i de tanıttı. Şimdiyse söylentilere göre, Çinli markanın yaşlanan Huawei P40 Pro'ya benzer görünümlü yeni bir telefon üzerinde çalıştığı konuşuluyor.

Bir Çinli sızıntı kaynağına göre, Huawei, P40 Pro ile benzer bir kamera modülüne sahip yeni bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Hatırlatmak gerekirse, Huawei P40 Pro, ABD ticaret yasağından sonra markanın ilk amiral gemilerinden biriydi. Dikkat çekici bir tasarıma ve kamera kurulumuna sahip olmasına rağmen, 5G bağlantısı ve Google uygulamalarından yoksundu.

Huawei eski bir efsaneyi yeniden canlandırıyor olabilir - Resim : 1

Huawei eski bir efsaneyi yeniden canlandırıyor olabilir

Sızdırılan görüntüler, gelecek olan telefonun P40 Pro'da gördüğümüz minimal tasarımına sahip olduğunu gösteriyor. Ekrandaki kavisli görüntü ve dalga şekilli alüminyum çerçeve hemen dikkat çekiyor. Ancak, 2020 amiral gemisi cihazında ekranda bir hap şeklinde kesik bulunurken, ismi belirtilmeyen Huawei telefonu üst ortada bir delik içeriyor.

Arka panelde yuvarlak kenarlı dikdörtgen bir çıkıntı var. Ancak, kamera düzeni Huawei P40 Pro tasarımını tekrar ediyor ve dikey olarak yerleştirilmiş bir periskop telefoto zoom'a sahip. Özellikle, kamera sistemi yalnızca üç lens kullanıyor ve çıkıntının sağ tarafı LED flaş ile birlikte XMAGE ve diğer fonksiyonlar için etiketler içeriyor. Şu anda, telefonun özellikleri ve pazarlama adı bilinmiyor.

Yorumlar
Hrn
P40 proda 5g desteği vardı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.