Mobil

Huawei gövde gösterisi yaptı! Şimdi diğerleri düşünsün!

Huawei son dönemde ortaya çıkan söylentilere inat bugün adeta gövde gösterisi yaptı. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Huawei gövde gösterisi yaptı! Şimdi diğerleri düşünsün!

Teknoloji sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Huawei bugün start alan geliştirici konferansında 6 yeni ürün tanıttı. Kendi ekosistemini öne çıkaracak duyurulaca imza atan Çinli üretici adeta gövde gösterisi yaptı.

Bilindiği üzere son dönemde Amerika hükümetinin Huawei üzerine muazzam bir baskısı söz konusu. Çinli şirket sadece mobil pazarda değil, diğer sektörlerde de pek çok zorlukla boğuşuyor. Fakat bu zorluklar bile Huawei’yi yeni ürünler duyurmaktan, kendi ekosistemini şekillendirmekten geri bırakmış değil.

Dilerseniz Çinli şirketin bugün duyurduğu ürünlerle ilgili paylaşılan bilgilere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Huawei gövde gösterisi yaptı! Şimdi diğerleri düşünsün! - Resim : 1

HUAWEI FreeBuds Pro

HUAWEI FreeBuds Pro, akıllı dinamik gürültü engellemeyi destekleyen dünyanın ilk gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklığı. Donanım ve yazılımla entegre bir çözüme sahip olan yeni TWS kulaklıklar, optimum gürültü önleme performansı sunmak için kullanıcının yakın çevresine göre ortam gürültüsünün türünü akıllıca tanımlıyor ve üç profil (Genel, Rahat ve Üstün) arasında geçiş yapıyor.

HUAWEI FreeBuds Pro, 40 dB'lik sektör lideri gürültü giderme oranıyla bir Huawei ses ürününde şimdiye kadarki en iyi gürültü engelleme performansını sunuyor. Android, iOS ve Windows ile gerçekleştirilen Çift Bağlantı, kullanıcıların tek bir markaya bağlı kalmadan cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabileceği anlamına geliyor. Yeni hareket kontrolü, kullanıcıların kübik kulaklık gövdesinde bir kaydırma veya sıkıştırma yaparak kulaklıkları kolayca kontrol etmesine olanak tanıyor.

HUAWEI FreeLace Pro

Huawei Geliştirici Konferansı 2020 sırasında duyurulan yeni HUAWEI FreeLace Pro, harika bir ses ve şık bir tasarım sunuyor. 40dB'ye kadar gürültü engellemeyi destekleyen boyun bantlı kulaklıklar, her durumda istikrarlı gürültü önleme ve ses performansı sağlamak için sektör lideri algoritmalardan yararlanıyor.

Huawei gövde gösterisi yaptı! Şimdi diğerleri düşünsün! - Resim : 2

HUAWEI FreeLace Pro, ideal dinleme deneyimi için yüksek kaliteli ses sunmak üzere bas tüplü bir çift 14 mm alüminyum-magnezyum alaşımlı dinamik sürücüye sahip. Huawei tarafından geliştirilen bir çözüm olan HUAWEI HiPair ile eşleştirme ve şarj işlemi, kullanıcıların kulaklıkları USB-C bağlantı noktasıyla akıllı telefonlara takarak aynı anda kolayca yapmalarına olanak tanıyor. Beş dakikalık şarj, beş saatlik müzik çalmayı sürdürmek için yeterli pil sağlıyor ve tam şarj, tam gün kullanım sunuyor.

HUAWEI WATCH GT 2 Pro

Huawei, formda ve sağlıklı kalmayı kolaylaştırmak için bilimsel yeteneklerle donatılmış, yeniliklerle dolu ürünlerle HUAWEI WATCH ailesini genişletmeye devam ediyor.

Yeni HUAWEI WATCH GT 2 Pro, yalnızca tüketicilerin HUAWEI WATCH GT Serisi’nde sevdiği özelliklerle gelmekle kalmıyor. Zarif ve modern tasarımlı akıllı saat, aynı zamanda iki haftaya kadar pil ömrü, 100'den fazla egzersiz modu ve profesyonel düzeyde fitness veri izleme özellikleri sunuyor.

Sağlık takibi özellikleri, daha doğru kalp atış hızı ölçümleri sağlayan güncellenmiş HUAWEI TruSeen 4.0+ ile şimdiye kadarki en gelişmiş durumda. Huawei, Kayak, Kros Kayağı, Kar Kayağı ve Golf dahil olmak üzere yeni antrenman modlarını da tanıttı. Bunlar, kullanıcılara profesyonel sporlar için gerçek zamanlı performans izleme ve analizler sağlamak için mevcut seriye dahil ediliyor.

Huawei gövde gösterisi yaptı! Şimdi diğerleri düşünsün! - Resim : 3

Yeni amiral gemisi akıllı saat, izleme doğruluğunu ve kullanım rahatlığını artırmak için safir kristal saat camı, titanyum kasa ve cilt dostu seramik kasa arkası gibi birinci sınıf malzemeler içeren sağlam bir tasarımla piyasaya sürülecek. HUAWEI WATCH GT 2 Pro, kullanıcıların daha da fazla özellik elde etmeleri için uygulama yüklemeyi de destekliyor. Huawei ayrıca gelecekte sunulan akıllı deneyimi daha da artırmayı planlıyor.

HUAWEI WATCH FIT

HUAWEI WATCH GT 2 Pro ile birlikte tanıtılan HUAWEI WATCH FIT, yuvarlak dikdörtgen saat yüzü tasarımına sahip ilk Huawei spor akıllı saati. Akıllı saat, daha fazla içerik ve daha iyi bir etkileşim deneyimi sunmaya yarayan 1,64 inç AMOLED ekrana sahip.

39 gram ağırlığındaki HUAWEI WATCH FIT, bir spor bilekliği kadar hafif. Saat, kandaki oksijen, uyku ve stres koşullarındaki değişiklikleri takip etmek, 24 saat nabız ölçümü sağlamak HUAWEI TruSeen 4.0 teknolojisine sahip. Tüm veriler, kullanıcıların daha iyi ve daha sağlıklı yaşamlar sürmesine yardımcı olan fitness önerileri oluşturmak için analiz ediliyor.

HUAWEI WATCH FIT, Hızlı Egzersiz Animasyonlarını destekleyen ilk Huawei akıllı saati. 44 standart fitness rutinini (yağ yakma, omuz kası rahatlatma, vücut şekillendirme ve diğer rutinler dahil) 12 animasyonla gerçekleştirilen bu özellik, kullanıcıların bir an önce egzersiz yapmaları için hızlı ve kolay bir yol sağlıyor.

Huawei gövde gösterisi yaptı! Şimdi diğerleri düşünsün! - Resim : 4

HUAWEI WATCH FIT, koşu meraklıları için özel olarak tasarlanmış 13 koşu sınıfı sunuyor. Koşu hızı, kullanıcıların egzersizlerini optimize etmelerine yardımcı olmak için gerçek zamanlı olarak sağlanan sonuçlarla bilimsel olarak analiz ediliyor. Akıllı saat, 96 egzersiz modu, dahili GPS ve 5 ATM su geçirmezlik özelliklerine de sahip.

Akıllı saat kompakt olmasına rağmen tipik senaryolarda 10 güne kadar pil süresi sunuyor. HUAWEI WATCH FIT, Huawei’nin hızlı şarj teknolojisini de destekliyor. Beş dakikalık şarj, akıllı saati tüm gün kullanım için yeterli pil gücünü sağlıyor.

HUAWEI MateBook X

Huawei’nin PC ürün en son üyesi olan HUAWEI MateBook X, amiral gemisi serisinin ikonik tasarımını ve yenilikçi teknolojiyi, geliştirilmiş hafif tasarım ve akıllı özelliklerle birleştiriyor. Yalnızca 1 kg ağırlığındaki hafif dizüstü bilgisayarın en kalın bölümü yalnızca 13,6 mm ve bir A4 kağıttan daha küçük. Böylece kullanıcılar HUAWEI MateBook X’I kolayca bir sırt çantasına koyabilir ve gittikleri her yere yanlarında taşıyabilirler.

Yeni HUAWEI MateBook X, sürükleyici bir izleme deneyimi ve çarpıcı görüntü kalitesi için çerçevesiz bir tasarım sunan 3K Sonsuz FullView Ekrana sahip ilk dizüstü bilgisayar. Ekran ayrıca, kullanıcıların bir akıllı telefonda olduğu gibi, ekranda üç parmakla aşağı kaydırarak hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almasını sağlayan Parmak Hareketleri Ekran Görüntüsü gibi hareket desteğiyle çoklu dokunma özelliğine sahip.

Huawei gövde gösterisi yaptı! Şimdi diğerleri düşünsün! - Resim : 5

10. Nesil Intel Core işlemci ile güçlendirilen yeni amiral gemisi dizüstü bilgisayar, günlük görevler için gereken performansı fazlasıyla sunuyor. Dokunmatik yüzey, daha iyi kullanım kolaylığı için önceki nesle kıyasla yüzde 26 daha büyük ve tam dokunsal geribildirim sunmak için HUAWEI Free Touch özelliğine sahip. Yeni tam boyutlu klavye, yazmayı bir keyif haline getirmek için 1,3 mm tuş hareketi sunan makas anahtarlara sahip. Dört hoparlörlü bir ses sistemi oluşturan iki tweeter ve woofer, kullanıcının tam önünde etkileyici bir çevresel ses deneyimi oluşturuyor.

Huawei'nin dağıtık teknolojisine dayanan geliştirilmiş Çoklu Ekran İş Birliği, HUAWEI MateBook X'e çok yönlülük ekleyerek kullanıcıların aynı anda birden fazla cihazın yeteneklerinden daha sorunsuz bir şekilde yararlanmasına olanak tanıyor. Artık geliştirilmiş dokunmatik yüzeye gömülü Huawei Share etiketi ile özelliğe erişmek her zamankinden daha kolay.

Kullanıcılar hem bilgisayarı hem de eşleştirilmiş bir akıllı telefonu tek bir ekranda kontrol edebiliyor, dizüstü bilgisayarda görüntülü veya sesli aramalar yapabiliyor, dosyaları cihazlar arasında aktarabiliyor ve hatta akıllı telefona kaydedilen dosyaları doğrudan bilgisayarı kullanarak düzenleyebiliyor. Huawei akıllı telefon kullanıcıları, dizüstü bilgisayarlarını internete bağlamak için Instant Hotspot'tan da yararlanabiliyorlar.

Huawei gövde gösterisi yaptı! Şimdi diğerleri düşünsün! - Resim : 6

HUAWEI MateBook X, daha hızlı bağlantı ve daha iyi üretkenlik için Wi-Fi 5'ten üç kat daha hızlı olan Wi-Fi 6'yı destekleyen ilk Huawei dizüstü bilgisayar.

Tüm bu yeni yenilikler, Huawei'nin bu neslin yeni kullanıcı taleplerine ilişkin iç görüsünden kaynaklanıyor ve Huawei bunu "Mobil Üretkenlik 3.0" olarak tanımlıyor. Bu çağda kullanıcılar, artık donanım yinelemelerinden memnun değil. Bunun yerine, diğer cihazlarla sinerji oluşturan çapraz platform, akıllı ve yüksek verimlilik özellikleri sunan PC'ler talep ediyorlar.

HUAWEI MateBook 14

Lansman sırasında Huawei, Mobil Üretkenlik 3.0 çağında, yüksek performanslı dizüstü bilgisayarların referans noktası olan HUAWEI MateBook 14'ü de tanıttı. Oldukça taşınabilir bir tasarıma ve güçlü performansa sahip olan HUAWEI MateBook 14, AMD Ryzen 4000 H Serisi işlemciyi, yoğun iş yükleri altında bile üstün termal performans sunan HUAWEI Shark Fin Fanlarıyla birleştiriyor.

Performansın yanı sıra, 2K HUAWEI FullView Ekrana sahip ve tüketicilerin mobilken üretken kalmalarına yardımcı olmak için Çoklu Ekran İş Birliği dahil akıllı özellikleri de destekliyor.

Yorumlar
Mustafa KARALAR
Sattığı cihazları gördük hepsi dökülüyor.Ben daha Huwai diye bir telefon veya bir cihazını bile almam
Cevapla
Huawei P Smart Pro
Daha yeni aldım Bi şikayetim yok 2800tl eski telefonumda Huawei Di memnunum bide düşmanımının düşmanı dostumdur onun İcin inadına Huawei ii 👍
Cevapla
Ekrem
Huawei güzel ama hala samsung un yerini tutamaz samsung dev bir şirket ekran konusunda hala iphone ona muhtaç diğerlerini saymıyorum bile
Cevapla
Simziaix
Samsung çöp telefon
Robin
Samsung çöp
Ali
Bu firmanin arkasinda yahudi sermayesi var para olunca herşey oluyor. Diger konu ABD artik birseyin farkina varmali ambargo koyarak rakiplerini zayiflatmak yerine güclendiriyor. Bize koydugu silah ambargolarini hatirlayin simdi bir kismini kendimiz yapmaya basladik
Cevapla
Mert
Ali bey , Huawei nin arkasında yahudi sermayesinin olduğunu nasıl biliyorsunuz ya da anladınız? Örnek verebilir misiniz?
Atma züftü yaz gelecek
Yav he he he he heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tevvvv tevvvvv tevvv
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.