Mobil

Huawei Mate 10 Pro yılın en çok beğenilen telefonu oldu!

Huawei Mate 10 Pro, Forbes tarafından 2017'nin en çok beğenilen telefonu seçildi.


Yapay zeka olanaklarını geniş tüketici kitlesine ulaştıran ve büyük bir atılımı simgeleyen Huawei'nin en yeni amiral gemisi akıllı telefonu Huawei Mate 10 Pro, ünlü Amerikan iş dergisi Forbes yazarı tarafından “2017 Yılının En Beğenilen Akıllı Telefonu” olarak değerlendirildi.

Android'deki en güçlü yonga seti

Forbes Dergisi’nde, Huawei tarafından tasarlanan Kirin 970 yonga setinin sağladığı mutlak bilgi işlem gücü nedeniyle Huawei Mate 10 Pro övülüyor ve “Android’deki en güçlü yonga seti” olarak tanımlanıyor.

Dahili AI bilgi işlemli yeni amiral gemisi işlemci birimi olan Kirin 970, dört çekirdekli bir Cortex A73 CPU kümesine göre 25 kata kadar daha fazla performans sunan özel bir sinir ağı işlem birimine sahip.

Forbes'de Mate 10 Pro’nun güçlü yonga setinin yanı sıra tüm rakip cihazlardan daha iyi olan sıra dışı pil ömrü ve kamerasından övgüyle söz ediliyor. Ayrıca Huawei Mate 10 Pro’daki çeşitli çekim modlarının yanı sıra EMUI ara yüzü de beğeni alıyor.

Çeşitli üreticilerin en yeni amiral gemilerinin değerlendirildiği makalede Mate 10 Pro, rakiplerini geride bırakıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.