Mobil

Huawei Mate 30 afişi internete sızdı

Tanıtılmasına günler kala Huawei Mate 30 tanıtım afişi internete düştü. Afişte telefonun arka ve ön kameraları net olarak görülüyor.

Huawei Mate 30 afişi internete sızdı

Huawe'nin yeni amiral gemisi Mate 30 cep telefonunun tanıtılmasına kısa bir süre kala birçok bilgisinin yanısıra tasarımı gösteren afişi de internete düştü. Mate 20 ailesinde kare şeklinde olan tasarımın yerini dairesel tasarıma bırakacağı Mate 30 ailesinin en ve arka yüzünü gösteren tanıtım afişinde telefonun arka yüzü net bir şekilde görülüyor.

Huawei Mate 30 afişi internete sızdı

Beklendiği gibi dairesel dizilimli kamera bölümünün net olarak görüldüğü telefonda ön yüzdeki geniş çentik de görülüyor. Kirin 990 işlemcisini kullanacak olan telefonun 4K 60 fps video kayıt gibi özelliklerinin olması bekleniyor. İnternete düşen tanıtım ofişinde telefonun mavi ve yeşil renk seçenekleri de bulunuyor.

Eylül ayı içinde tanıtılması beklenen telefonun muhtemelen 19 Eylül'de düzenlenecek bir etkinlikle duyurulacağı düşünülüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.