Mobil

Huawei Mate 40 Pro Xiaomi Mi 10 Ultra'yı tokatladı!

Huawei'nin yeni amiral gemisi modeli tanıtılır tanıtılmaz DxOMark'ta zirveye yerleşti. Huawei Mate 40 Pro zirvedeki Xiaomi Mi 10 Ultra modelini sildi.

Huawei Mate 40 Pro Xiaomi Mi 10 Ultra'yı tokatladı!

Huawei'nin yeni Mate serisi modelleri tanıtıldı. Mate 40 Pro tanıtılır tanıtılmaz DxOMark üzerindeki test sonuçları da yayınlandı. Yayınlanan sonuçlara göre Huawei Mate 40 Pro, rakibi Xiaomi Mi 10 Ultra modelini ezip geçti ve zirvenin yeni sahibi oldu.

Huawei Türkiye ekibi de konuyla ilgili bir bülten yayınladı. Yayınlanan bu bültene ve Mate 40 Pro'nun DxOMark puanına dair detaylara aşağıdan göz atabilirsiniz.

Huawei Mate 40 Pro Xiaomi Mi 10 Ultra'yı tokatladı!

En son DxOMark sıralaması, Huawei Mate 40 Pro'nun piyasadaki en iyi mobil kamera ile donatıldığını gösterdi. Huawei'nin en yeni amiral gemisi akıllı telefonu, olağanüstü fotoğraf ve video özellikleriyle en iyi rakipleri bile geride bırakarak 136 puanla olağanüstü bir puan aldı.

Dünyanın en iyi mobil fotoğraf kamerası seçilen HUAWEI Mate 40 Pro’nun fotoğrafçılıkta devrim yaratan yetenekleri, koşullar ne olursa olsun profesyonel kalitede portre veya manzara fotoğrafları yakalamanıza, düşük ışıkta dahi olağanüstü fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor.

Huawei Mate 40 Pro Xiaomi Mi 10 Ultra'yı tokatladı! - Resim : 1

Huawei'nin en yeni amiral gemisi akıllı telefonu Huawei Mate 40 Pro, DxOMark tarafından test edildi ve 1/1,28 inç sensör, f / 1.9 diyaframlı lens, daha büyük pikselli 20 MP sensör ve 5x tele gibi muhteşem özellikleri sayesinde, şu anda piyasada bulunan en iyi mobil fotoğraf ve videografi cihazı olarak derecelendirildi.

Prestijli site, en son Huawei modelinin hem teknik hem de fotoğraf yeteneklerini çok yüksek bir şekilde değerlendirerek toplam 136 puan verdi. 140 puan alan Fotoğraf parametrelerinin sırasıyla 109, 104 ve 101 puanla Pozlama, Renk ve Doku olduğu ortaya çıktı. Yeni Huawei amiral gemisi, video yetenekleriyle de etkileyerek mobil videografide yeni bir standart oluşturuyor. Video kategorisindeki alt derecelendirmeler olan Otomatik Netleme (105 nokta), Gürültü (105), Sabitleme (102), Pozlama (102) ve Yakınlaştırma (Tele ve Geniş) (88) ile HUAWEI Mate 40 Pro’nun toplam video puanı 116 puana ulaşıyor.

HUAWEI MATE 40 Pro’nun sunduğu profesyonel fotoğrafçılık özellikleri; en iyi portre çekimlerine, en iyi manzara ve ultra yakın çekimlere olanak tanıdığı gibi doğrudan güneş ışığında veya ışıktan yoksun gecelerde en iyi fotoğrafları yakalamanıza yardımcı oluyor.

Yorumlar
Sef
Adamlar bu konuda başarılı tek rakibide kendisi
Cevapla
Galatasaray
xiaomi ciler üzülüyor ancak huawei her zaman tokatlar
Cevapla
💎G@kko💎
Bu piyasa eskiyi özli, nokya erikson elci bunlar kalitedi şimdiki firmalara bak hele
Cevapla
Qwerty
Cihaz tekbaşına yeter mi. Yazılım desteği. Olmadan bir anlamı var mı... Ama adamlar çok çalışıyor deli gibi. Bize de yorum yapmak kalıyor.
Cevapla
Hasan
“Tokatladı” yerine farklı bir ifade kullanmak gerekmez mi? Çok amiyane bir ifade olmadı mı?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.