Mobil

Huawei Mate 50 Serisi için çalışmaları hızlandırdı!

Huawei Mate 50 serisi için çalışmalar hızlanmış durumda. Çinli teknoloji devi yeni serisi ile oldukça iddiali diyebiliriz. İşte tüm bilinenler.

Huawei Mate 50 Serisi için çalışmaları hızlandırdı!

Huawei'nin Huawei Mate 50 serisi olarak adlandırılan yeni amiral gemisi serisini tanıtmaya hazırlandığını bildirmiştik. Serinin Mate 50, Mate 50e, Mate 50 Pro ve Mate 50 RS sürümü dahil olmak üzere bir dizi akıllı telefonu içermesi bekleniyor. Şirket şimdi beklenen seri için çalışmalarını hızlandırmış durumda.

Son zamanlarda, cihazlar çeşitli sertifika sitelerinde dolaşıyor. Bugün yeni bir rapor, şirketin Mate 50 Serisi'nin temel bileşenlerinin seri üretimine başladığını ortaya koydu ve bu da yakında bir lansmana işaret ediyor.

Huawei Mate 50 Serisi için çalışmaları hızlandırdı!

Huawei Mate 50 Serisi için çalışmaları hızlandırdı! - Resim : 1

CNMO tarafından hazırlanan bir rapora göre Huawei, yaklaşmakta olan Mate 50 Serisinin temel bileşenlerinin seri üretimine aktif olarak hazırlanıyor. Şirket görünüşe göre önümüzdeki Eylül lansmanı için envanterini stokluyor. Ayrıca aynı yayın, Huawei Mate 50 serisinin yerli tedarikçiler tarafından üretilen bileşenleri kullanacağını iddia ediyor. 

Huawei 50 Serisi ile ilgili detaylar henüz resmi olarak doğrulanmadı ancak çeşitli sızıntılar ve söylentiler sayesinde elimizde cihazlar hakkında yeterli bilgi var. Serinin, Qualcomm Snapdragon 888 yonga setinin yalnızca 4G sürümüyle birlikte 66W hızlı şarj ile donatılması bekleniyor. Mate 50e modeli Snapdragon 778G işletim sistemine sahip olabilir.

Mate 50 Pro ve 50 RS sürümleri muhtemelen 120Hz'e kadar yenileme hızına sahip olurken, temel modeller 90Hz panele sahip olacak. Daha fazla detay yakında açıklanacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.