Mobil

Huawei Mate 50 serisi için detaylar netleşti!

Huawei Mate 50 serisi yakında piyasaya sürülecek. Cihazın merakla beklenen özellikleri ise farklı sertifika sitelerinde ortaya çıkmaya başladı.

Huawei Mate 50 serisi için detaylar netleşti!

Huawei, Mate 50 serisinin 6 Eylül'de piyasaya sürüleceğini onayladı. Bunun ardından cihazla ilgili detaylar gelmeye başladı. Duyurudan kısa bir süre sonra, şarj hızları, kamera özelliği ve beklenen yonga seti dahil olmak üzere daha fazla Mate 50 haberi geldi.

Cihaz farklı sertifika sitelerinde karşımıza çıkmaya başladı. Sertifika, Huawei Mate 50, Mate 50 Pro ve Mate 50 RS Porsche Design olduğu iddia edilen üç benzersiz Mate 50 modelini listeliyor.

Huawei Mate 50 serisi için detaylar netleşti!

Huawei Mate 50 serisi için detaylar netleşti! - Resim : 1

Digital Chat Station'dan gelen başka bir raporda, Snapdragon 778G tarafından güçlendirilecek dördüncü bir Huawei Mate 50E modelinin haberi var. Bunlara ek olarak Huawei Mate 50 ve Mate 50 Pro'nun Snapdragon 8 Gen 1'i kullandığı söyleniyor. Tedarik zinciri kaynaklarına göre, Mate 50 serisi yalnızca 4G çözümleri kullanacak. Mate 50 Pro ve Mate 50 RS'nin çentikli ekranlar kullandığı söyleniyor. Kamera bölümünde, Huawei Mate 50 Pro'nun ana kamerasında değişken bir diyafram düzeneği kullanması bekleniyor. Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S10 serisinde, kameranın f.1.7 diyaframı seçebildiği veya f/2.4'e ayarlanabildiği benzer bir uygulama görmültük.

Bu haftanın başlarında Huawei, 6 Eylül'de Mate 50 serisi için bir lansman etkinliği düzenleyeceğini duyurdu. Huawei'nin kendi XMage görüntüleme sistemi ile kamera kurulumunda Leica markasının yerini alacağını da göreceğiz. Huawei ayrıca etkinlikte 12,4 inçlik bir MatePad Pro'yu da tanıtabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.