Mobil

Samsung Galaxy S23 Ultra kamerası hakkında şaşırtan detay!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni cihazı Samsung Galaxy S23 Ultra ile gündemde. İşte cihazla ilgili son raporlar.

Samsung Galaxy S23 Ultra kamerası hakkında şaşırtan detay!

Son birkaç gün içinde, Samsung Galaxy S23 Ultra ile ilgili farklı raporlar ortaya çıkmaya başladı. Şimdi, güvenilir bir kaynaktan gelen yeni bilgiler, arka tasarımıyla ilgili ek ayrıntıları da gözler önüne serdi.

Haber, Twitter'da paylaşım yapan ve güvenilir bir kaynak olan Ice Universe'den geldi. Tweet'e bakıldığında Ice Universe, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy S23 Ultra'nın arka kamera modülü için Galaxy S22 Ultra ile aynı tasarımla piyasaya çıkacağını belirtiyor. Başka bir deyişle, yeni nesil amiral gemisi akıllı telefon, en azından arkadan, öncekiyle neredeyse aynı olacak.

Samsung Galaxy S23 Ultra kamerası hakkında şaşırtan detay!

Ice Universe, “Bence bu tasarım iyi ve kullanılmaya devam edilebilir, basit ve doğal” ifadelerini kullandı. Bu temelde, sol üst köşedeki P paylaşımlı kamera yerleşimlerinin gelecek yıl yeniden görüneceği anlamına geliyor. Galaxy S22 Ultra, tüm özellikleri, tasarımı ve işlevselliği açısından pratik olarak bir Note serisi modeli olması nedeniyle genel olarak olumlu puan alıyor. Son zamanlarda tasarım hakkında başka detaylar da geldi ancak şu ana kadarki raporların ortak bir noktası yok diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.