Mobil

Huawei Mate 9 ve Mate 9 Pro için Android 8.0 Oreo çıktı

Huawei, geçtiğimiz yılın amiral gemisi modelleri olan Mate 9 ve Mate 9 Pro için Android 8.0 Oreo güncellemesini yayınladı.


Huawei, güncellemeler konusunda elini hızlı tutmaya devam ediyor. Huawei, geçtiğimiz yılın amiral gemisi modelleri olan Mate 9 ve Mate 9 Pro için Android 8.0 Oreo güncellemesini bugün indirime sundu.

Huawei'nin geliştirdiği EMUI 8.0 arayüzü ile gelen Android Oreo güncellemesi, sistemdeki hataları düzeltmenin yanında performans iyileştirmeleri de sunuyor.

Mate 9 MHA-AL00, Mate 9 Full Netcom Version MHA-TL00, Mate 9 Pro Full Netcom Version LON-AL00 ve Mate 9 Porsche Edition için indirime sunulan Oreo güncellemesi ile resim içinde resim yani PiP özelliği de kullanıma sunuluyor.

Güncelleme ile akıllı çözünürlük, çift Bluetooth cihaza bağlanma özelliği, dinamik duvar kağıtları ve özelleştirilebilir navigasyon çubuğu gibi yeni özellikler geliyor.

Henüz ülkemizde indirime sunulmayan güncelleme, Aralık ayının sonlarına doğru Türkiye'ye de gelecektir.

Yorumlar
rumuz
helen gelmedi güncelleme
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.