Mobil

Huawei, Mate V kapaklı akıllı telefon seri üretime başladı!

Huawei, daha düşük bir fiyat etiketi sunarak Samsung Galaxy Z Flip3 ile rekabet edecek yeni nesil katlanabilir telefonlarının seri üretimine başladı. İşte Huawei Mate V Flip!

Huawei, Mate V kapaklı akıllı telefon seri üretime başladı!

Çinli teknoloji üreticisi Huawei, küresel pazarda karşılaştığı tüm sorunlara rağmen, yenilik yapmayı bırakmadı.  Huawei'nin bu segmentinin son sürümünde, yeni nesil katlanabilir telefonunun seri üretimine başladığı bildirildi, bu oldukça şaşırtıcı bir haber.

Tayvan medyasından gelen bir rapora göre Huawei, yeni nesil katlanabilir telefonunun seri üretimine Kasım ayında başladı. Telefonun Samsung Galaxy Z Flip 3'e karşı yarışacağından bahsediliyor, ve fiyatının daha düşük olacağı söyleniyor.

Huawei Mate V Flip!

Huawei, Mate V kapaklı akıllı telefon seri üretime başladı! - Resim : 1

Huawei Mate V, kapaklı bir telefon tasarımına sahip. Ana panel, içe doğru katlanan tam görünümlü bir ekrana sahip. Sol tarafta fonksiyon tuşları mevcut, sağ taraf ise ses ve güç düğmelerinden oluşuyor. Bu arada, alt tarafta giriş için bağlantı noktaları ve hoparlör ızgaraları bulunuyor.

Arka tarafta, Mate V Flip'in büyük ve farklı lenslere sahip dikey kamera sistemi yerleştirilmiş bir kamera tümseğine sahip olması muhtemeldir. Ancak, telefon pazara girişte farklı teknolojiler ile geleceği konuşuluyor.

Galaxy Z Flip'in başarısının diğer teknoloji üreticilerinin ilgisini bu alana çektiğini ve aynı zamanda bu akıllı telefon kategorisine adım atmak için diğer üreticilerin de aynı ürünleri üretmek istediklerini gösteriyor. Fütüristik görünümlerine ve ilginç özelliklerine rağmen, katlanabilir telefonlar olgunlaşmamış cam teknolojisini kullanıyor ve bu nedenle normal amiral gemisi cihazlara kıyasla yüksek maliyetlere sahipler.

Huawei'nin Mate V kapaklı akıllı telefonu 2022'nin başlarında piyasaya sürmesi bekleniyor.

Yorumlar
yusuf Cukadar
Fiyatları nekadar olabilir
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.