Mobil

Huawei P10 ve P10 Plus için Android Oreo müjdesi

Huawei P10 ve P10 Plus için Android Oreo kullanımı test olarak başlıyor.


Bir Huawei P10 veya P10 Plus kullanıyorsanız ve Oreo güncellemesini bekliyorsanız, sizin için iyi bir haberimiz var. Şirket, Avrupa'daki güncelleme için bir beta test programı başlattı ve halen katılımcılar arıyor.

Şirket tarafından yapılan açıklama uyarınca, P10 / P10 Plus üniteleri beta programı için Vtr-l09c432b180, Vtr-l29c432b180, Vky-l09c432b181 ve Vky-l29c432b181 yazılım sürümlerine sahip cihazlar bu güncelleme için uygundur. Programa katılmak isteyenler, aşağıdaki bağlantıdan başvuru yapabilirler.

http://consumer.huawei.com/minisite/ro/beta/

Yorumlar
Androidci
Android işletim sistemi Google firmasının ve bedava. Telefon üreticisi firmalar bunu beleş kullanıyor. Donanım tarafını ise belli başlı sayılı firmalar üretiyor. Telefon Firmaları sadece arayüzü kendilerine göre tasarlıyorlar. Tasarım dışında geriye sadece montaj kalıyor. Goggle android güncellemesi yayınlayınca arayüz uyarlamaları vakit alıyor. Firmalar pahalı modellerin dışında yeni güncellemeyi her modele uyarlamasını için en baba modelde bile 3-4 güncellemeden sonra destek bitiyor. Maalesef.
Cevapla
Smart
Eğer android işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız, amiral gemisi bir telefonunuz olsa bile acaba güncellemeler bana da gelir mi diye bekler, eğer gelirse sevindirdik olursunuz. Durum bu.
Cevapla
Smart
Zoruna mı gitti? Boşver zamanla alışırsın. Ha iosun eleştirilecek başka şeyleri var elbet. Ama sırf kapak yapayım sevdası ile yazınca bulunmuyor maalesef.
Mmart
Eğer ios işletim sistemine sahip bir telefon kullanıyorsanız, amiral gemisi bir telefonunuz olsa bile acaba güncelleme ile telefonumu ne zaman yavaşlatacaklar diye bekler, eğer şimdilik yavaşlamazsa sevindirik olursunuz. Durum şo.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.