Mobil

Huawei P20'nin kamerası için video yayınlandı

Huawei'nin amiral gemileri Huawei P20 ve P20 Pro'nun üst düzey kamerası için tanıtım videoları yayınlandı.

Huawei P20 için video yayınlandı

Çinli üretici Huawei, 27 Mart’ta Paris'te, yeni amiral gemisi akıllı telefonları için "mooore" etkinliği düzenleyecek. Şirketin, çentikli ekranlar, büyük piller ve mükemmel kameralarla  P20 / Pro / Lite üçlüsünü tanıtması bekleniyor.

Huawei P20 modellerini tanıtacağı “mooore” etkinliği Huawei P20 Pro’da yer alacak olan üçlü kameraya işaret ediyor. Bu kamera kurulumu şimdiye kadar hiçbir akıllı telefonda kullanılmadı ve bir ilk olacak. Şirket, yeni amiral gemilerindeki kameralara dikkat çekmek için tanıtım videoları yayınladı.

 Huawei P20'nin kamerası için video yayınlandı - Resim : 1

Tanıtımlardan biri, olası bir telefoto objektife dikkat çekiyor ve "See Closer" (daha yakından bakın) olarak adlandırılmış. iPhone, Galaxy modelleri, Nokia modelleri ve Xiaomi Mi6 2x zum özelliği sunuyor. Huawei P20 / P20  Pro, 3x telefoto zoomlu ilk akıllı telefonlar olacak.

Diğer tanıtım videosu, “See Bighter” olarak adlandırılmış ve Huawei'nin bazı düşük ışık çekimlerine değiniyor. Videoda Leica markalı objektifle birlikte verilen geniş f/1.6 ve normal f/2.4 diyafram açıklığı ile alan derinliklerine ve portre ışıklarına atıfta bulunuyor. 

Aşağıda yayınlanan videoları izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.