Huawei P30, P30 Lite ve Watch Fit dağıtıyor!

Huawei, Anneler Günü için yeni kampanyasını duyurdu. Bu kampanya kapsamında indirimlerin olacağı gibi ücretsiz telefon, tablet ve akıllı bileklik dağıtılacak.

Huawei P30, P30 Lite ve Watch Fit dağıtıyor!

9 Mayıs 2021 tarihinde kutlanacak Anneler Günü’nü eşsiz kılmak isteyen Huawei, yeni kampanyası ile hem indirim kuponları dağıtıyor hem de anneleri için en güzel mesajları yazan kullanıcıları 50 üründen oluşan bir seçki ile ödüllendiriyor. Çinli teknoloji devinin Anneler Günü kampanyası 26 Nisan ve 11 Mayıs tarihleri arasında sürecek.

Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların Huawei Online Mağaza bültenine abone olup, Huawei Topluluk sayfasında anneleriyle ilgili en güzel anısını paylaşmaları gerekiyor.

Online Mağaza bülten abonesi olan kullanıcılar 50 TL değerinde hediye çekinin yanı sıra, Huawei Sound, FreeBuds Studio ve Eyewear II ürünlerinde geçerli olan yüzde 25 indirim kazanacaklar.

Huawei hediyeler dağıtıyor

HUAWEI tarafından belirlenecek bir ekip, HUAWEI Topluluk sayfasında en çok beğenilen 100 anı arasından 50’sini kazanan olarak seçecek. Seçilen kişiler, alacakları kupon sayesinde aşağıdaki 50 üründen birini annelerine hediye olarak alabilecekler.

  • 1 adet HUAWEI P SMART Pro
  • 2 adet HUAWEI P30 Lite
  • 3 adet HUAWEI P30
  • 8 adet HUAWEI MatePad 10.4
  • 16 adet FreeBuds 3 (Kırmızı)
  • 20 adet HUAWEI Watch Fit

İki ve daha fazla alımlarda yüzde 10 indirim

Firma ayrıca, en çok satan 7 ürününde, 2 veya daha fazla alımlara doğrudan yüzde 10 daha indirim uyguluyor. Aynı üründen 2 veya daha fazla alımlarda uygulanan yüzde 10 indirim haricinde ayrıca tüm bu ürünlerde vade farksız 4 taksit imkanı da sunuluyor.

Huawei P30, P30 Lite ve Watch Fit dağıtıyor! - Resim : 1

Huawei’nin en gelişmiş akıllı saati Watch GT 2 Pro, 2.798 TL yerine 2.299 TL fiyatla sunulurken, yalnızca 1 TL farkla HUAWEI FreeLace kablosuz kulaklık beraber alınabiliyor.

Huawei Watch GT 2, Watch Fit, FreeBuds Pro, FreeBuds 4i, FreeBuds 3 ve FreeLace Pro da kampanyaya dahil edilen ürünler arasında yer alıyor.

2 veya daha fazla yapılan satın alımlarda yüzde 10 indirim uygulanan ürünlerin detaylarına buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.